te verdienen? HOUSEPARTY r Vroeg boeken bij de Rabobank Rabobank. Aangenaam 2EVENRODE CHANCE in samenwerking met PILOT organiseert op 14 en 15 februari een house party met de beste D.J.'s van Nederland: MARCELLO (IT Amsterdam) Frederick (Luxor Arnhem) T.T.M., O.T.B., Alberto (Venray) Live performance by: Joey and Nick (UK) Voor de echte house liefhebbers een onmisbare gelegenheid om dicht bij huis de echte amsterdamse house-sfeer te proeven. Voorverkoop Fl. 20,= Entree aan de deur Fl. 25,= Voorverkoop en party-info: Chance model and Artists agency, Venray Tel.: 04780-85602 Place to be Discotheek 'PILOT' "Uw I Jan Poelsweg 12 5813 BN Ysselsteyn Aanvang 21:00 uur De nieuwe zomcrrcisprogramma's iiggen weer voor u klaar! Vol prachtige vakantiereizen in eigen land, naar Europa, Amerika of andere exotische werelddelen. Per auto, touringcar, schip of vliegtuig. Wist u trouwens, dat er ook vanaf Maastricht Airport elke week rechtstreekse vluchten zijn naar vakantiebestemmingen in onder andere Griekenland en Spanje? Wij kunnen u alles over de reis van uw keuze vertellen. En voor de snelle beslissers heeft de Rabobank dit jaar een wel heel bijzondere aanbieding: als u tussen 20 december cn 31 januari bij ons een vakantie boekt, maakt u kans op reischeques ter waarde van 1000. 500 of 250 gulden. Daarnaast zijn er als troostprijs 25 reistassen te winnen. Ga dus vliegensvlug naar de Rabobank. Want vroege boekers kunnen niet vaak zo leuk hun vakantiegeld verdienen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1994 | | pagina 9