Rabobank Zevenrode viert start Zaterdag 30 oktober aanstaande vindt in Leunen een bijzonder muzikaal optreden plaats. De fanfares van Castenray, Merselo, Oirlo en Ysseisteyn en de harmonie van Leunen-Veuien-Heide, zulien op de parkeerplaats voor het gemeenschapshuis "de Brink" gezamenlijk een serenade uitvoe ren. De vijf muziekgezelschappen komen daarvoor, ais een ster, uit verschillende hoeken van het dorp aangemarcheerd. Met de muzikale ster-tocht brengen de gezelschappen een ode aan hun nieuwe sponsor, De RABOBANK ZEVENRODE. De bank sponsort de komende drie jaar de vijf verenigingen voor een totaalbedrag van 30.000,=. Deze ster-tocht is een onderdeel van de activiteiten rondom de fusie per 1 november aanstaande van de Rabobanken Leunen, Merselo, Oirlo- Castenray en Ysseisteyn, tot Rabobank Zevenrode. De sponsorovereenkomst betekent dat elk van de vijf muziekgezelschap pen de komende drie jaar kan rekenen op 2.000,= per jaar. De afzon derlijke muziekgezelschappen kregen voorheen ook al financiële steun, maar de bedragen verschilden nogal en het totaalbedrag was lager. Zaterdag 30 oktober aanstaande om 16.45 uur vertrekken de muziekgezelschappen gelijktijdig vanuit vijf punten in Leunen. Fanfare St. Oda uit Merselo start bij de voormalige melkfabriek, fanfare De Peel- klank uit Ysseisteyn komt vanuit de Steegse Peelweg. Bij de tuinbouwloods aan de Veulenseweg vertrekt fanfare De Dorpsklank uit Castenray en fanfare Ons Genoegen uit Oirlo staat klaar op de hoek Brieshoekweg/Blankenberg. De harmonie St. Catharina van Leunen- Veulen-Heide komt vanaf de parkeerplaats van het sportpark. Om 17.00 uur arriveren alle 300 tot 350 muzikanten op de parkeerplaats bij "de Brink" voor de gezamenlijke uitvoering en de overhandiging van de sponsorcheque.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1993 | | pagina 9