Korfba
Kleedlokalen poetsen 11 oktober:
A. Flinsenberg, G. Fleurkens, C.
H. Peeters, C. Pouwel:
Mansvelders.
Uitslagen: Spes - Senioren 1 5-3
Dis - Senioren 2 2-4
Senioren 3 - Wittenhorst 5-6
Programma zondag 10 oktober:
Senioren 1 - D.IOSA 13.00 uur
Senioren 2 - Odos 2 10.30 uur
Odos 3 - Senioren 3 10.30 uur
Rijden: Slangen, v. Rosmeulen, Potten
Programma woensdag 13 oktober:
Oranje Wit 4 - Senioren 4 20.00 uur
Vervoer onderling regelen
Zaaltoernooien zondag 14 november:
Senioren 1 te Mill
Senioren. 2 te Deurne
P. Kuypers
Pupil v.d. week Marieke Cox
G. Weijts
Vertrek 9.30 uur
naar Sportpark Wienus Hegelsom
Vertrek 19.00 uur
Uitslagen:
Odos
Erica
Aspiranten
Programma zaterdag 9 oktober
- Junioren 1 2-9
- Junioren 2 1-5
1 - Erica 7-0
Aspiranten 2
Swift 3
K.V. Asten
Lottum 2
Aspiranten 3
Pupillen 1
5-0
4-0
0-8
Junioren
1 -
De Merels
15.15
uur
Junioren
2 -
Oranje Wit
14.00
uur
Lottum
-
Aspiranten
1
10.30
uur
Vertrek 9.30 uur
De Merels
-
Aspi ranten
2
14.00
uur
Vertrek 13.15 uur HESJES
Aspiranten
3 -
Merselo
2
12.30
uur
Pupillen
1 -
Lottum
11.00
uur
Mono
1 -.
Vonckel Girls
1
10.40
uur
Sportpark de Vlies in Ysselsteyn
Castenray
1 -
Mono
1
10.00
uur
Sportpark de Vlies in Ysselsteyn
Rijden
Aspiranten
Aspiranten
Rijden zat
Aspiranten
Aspiranten
1: Arts (Yvonne), Arts (Simone), Kusters naar Broekhuizerweg Lottum
2: Hendrix (Suzanne), Janssen (Janneke), Pouwels (Bianca) naar Sportpark
De Merel Melders]o
erdag 16 oktober:
1: Maessen, v.d. Pas, Philipsen (Mariene)
2: Potten, Pouwels (Lindsey), Vergeldt (Eefje)
Uitslag: Recreanten 1 - de Herels 7-4
Programma woensdag 13 oktober:
Swift - Recreanten 2 20.00 uur Vertrek 19.00 uur HESJES
Rijden: Janssen, Geurts, Koopmans naar Sportpark de Vilgert Velden
Programma donderdag 14 oktober:
Recreanten 1 - R0KA 20.30 uur
RUTTF.RVERENIGING DE PEELDRAVER Uitslagen Springwedstrijd Hoeve
Klasse M Leopold v.Asten met Elands 7e pr. Klasse Z Leopold v.Asten met Eloy 1e pr
S.G.W. te Neede hier werd Gerald Arts met Hurby in klasse licht 1e. Pronciat.
PONYCLUB DE WELHSRUITERS Uitslag S.G.W. Ysselsteyn
Mirande de Wit 1e pr. B. Sabine Franken 6e pr. L.
Concours te Nederweert springen op 14 novopgeven voor 14 okt. bij Door.
Concours te Belfeld springen op 14 nov. opgeven voor 14 okt. bij Door.