JUNIOREN Overdekte Kring jeugdkampioenschappen 1993 Deze kampioenschappen zijn bedoeld voor alle junioren. Meer informatie hierover kun je krijgen bij José (41428). Opgeven kan tot en met zaterdag 9 oktober. Feestavond junioren Vanavond is de feestavond voor jullie gepland. Er is voor iedereen iets leuks te doen. Jullie hebben allemaal uitnodigingen ontvangen voor jullie zelf en voor een vriendje of vriendinnetje. Ook heeft iedereen een bon gekregen voor een gratis drankje. Denk eraan dat je een beetje extra geld meeneemt voor als je nog wat wilt drinken. Junioren-senioren toernooi In verband met het slechte weer kon het toernooi afgelopen zondag niet doorgaan. Aanstaande zondag 10 okt. wordt dit toernooi gespeeld. Kun je op deze dag niet of op de tijd dat je moet spelen geef dit dan zo snel mogelijk door aan Jose (41428) of Lenie (41624). We zullen dan proberen met de tijden te schuiven, zodat toch iedereen mee kan doen. DUS: Het junior-senior toernooi wordt gespeeld op zondag 10 okt. Trainingen Landweert Bericht van Gerard Bastiaans (de nieuwe trainer voor het komende seizoen) ichte ouders, verzorgers, In de maand november zullen op tennispark Landweert in de hal weer de wintertrainingen voor de jeugd beginnen. Deze zijn onder leiding van Gerard Bastiaans. Indien men geïnteresseerd is zijn er twee mogelijkheden n.l.: 1. 15 weken training a 1 uur per week, kosten: f. 200,= 2. 15 weken training a 2 uur per week, kosten: f. 350,= Als uw kind aan deze wintertraining wil deelnemen dient onderstaand formulier vóór 20 okt. a.s. geretourneerd te zijn aan: Gerard Bastiaans, Lelie 11, 5803 JK Venray. Ik geef mij op voor de wintertraining op tennispark Landweert"o.l.v. Gerard Bastiaans. Ik kies voor mogelijkheid 1 of mogelijkheid 2 (omcirkelen wat van toepassing is) Naam: Adres: Woonplaats: Tel.: Leeftijd: Uren en dagen waarop ik niet kan trainen: Pyraroide Onderstaand volgen de eerste Heren: 1. Jos Heesen 2. Twan de Wit 3. Wim de Wit. 4. Henk Drabbels 5. Twan van Osch 6. Paul Litjens 7. Theo Jenneskens 8. Martien Janssen 9. Jan Droesen 10.Theo Nellen 10 van de pyramide. Dames: 1. Annemie Wijnands 2. Annie Jansen 3. Tonnie van Vegchel 4. Irene Peeters 5. Ria de Wit 6. Miek de Wit 7. Truus Kusters 8. Riek Heidens 9. Gonny van Dijck 10.Diny Pouwels Zoals reeds eerder aangekondigd houden we dit jaar een pyramideloterij. Alle deelnemers aan de pyramide kunnen hieraan meedoen. Iedereen heeft kans op een van de mooie prijzen. De HOOFDPRIJS is een schitterende sporttas van Adidas. Maar ook de andere prijzen zijn de Dus.kom op vrijdag .29 okt.. naar..de.kantine, om 2Qa30 uur. Op deze avond worden ligaties uitgeloot, die net komende jaar uitbetaald worden. Alleen degenen die aanwezig zijn op de pyramideloterij maken kans op een prijs. "^eite waar: i/ens de o P.S.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1993 | | pagina 5