S.V YSSELSTEYN
Voetbal
Kantine poetsen 15 februari;
1 maart
I. Tilleman, Rouwkuilenweg
M. Marcellis, Peter Janssenweg
I. Litjens, Ysselsteynseweg
Hesselmans, Deurneseweg
Oberen zondag 14 februari: Ysselsteyn 3 Ysselsteyn 5 Ysselsteyn 6
Uitslagen zondag
Ysselsteyn 1 -
Ysselsteyn 2 -
GFC4 -
Programma zondag
Wanssum 1 -
EWC2
Ysselsteyn 3 -
Griendtsveen 2 -
Ysselsteyn 5 -
Ysselsteyn 6 -
7 februari:
Leunen 1
Leunen 2
Ysselsteyn 3
14 februari
Ysselsteyn 1
Ysselsteyn 2
Blerick 5
Ysselsteyn 4
S.V.E.B. 3
R.K.D.5.0. 4
1-0
0-2
afgelast
Ysselsteyn 4
D.I.S. 2
Griendtsveen 3
14.30
11.00
14.00
11.00
11.00
10.30 uur
uur
uur,
uur
uur,
uur
- Wittenhorst 6
- Ysselsteyn 5
- Ysselsteyn 6
vertrek 10.00 uur
vertrek 10.00 uur
P.G.
E.M.
3-1
2-1
afgelast
Zi' 1 !en
Craenmehr
Voetbalkoning
Na
Fl:
een goed geslaagde spellenmorgen kwamen de volgende voetbalkoningen uit de bus:
1_ Rob van Diick (161 punten) F2: 1 Danny Geerets (123 punten)
2_ Tom Koopmans (107 punten)
3 Dave Spreeuwenberg (101 punten)
4 Job Geerets (101 punten)
E3
2 Gerwin Mennen (160 punten)
3 Maurice Poels (155 punten)
_1 Jeroen Hendriks (178 punten)
2_ Ben Spreeuwenberg (169 punten)
Robert van Empel (148 punten)
Jeugdleidersvergadering:
Donderdag 18 februari is er om 20.30 uur precies een jeugdleidersvergadering. Afmelden bij
A. Emonts, tel. 41590.
Zaterdag 13 februari zaalsport:
Ysselsteyn E2
Ysselsteyn El
Ysselsteyn F2
Ysselsteyn Fl
09.00 - 10.00 uur
10.00 - 11.00 uur
11.00 - 12.00 uur
12.00 - 13.00 uur
Ysselsteyn E3: 13.00 - 14.00 uur
Ysselsteyn Dl: 14.00 - 15.00 uur
Ysselsteyn Cl: 15.00 - 16.00 uur
Ysselsteyn BI: 16.00 - 17.00 uur
1-3
21-0
Uitslagen zaterdag 6 februari:
Leunen Al - Ysselsteyn Al
Ysselsteyn BI - S.S.S.'18 B2
Programma zaterdag 31 februari:
Ysselsteyn Al - S.V. Venray A3
I.V.O. B2 - Ysselsteyn BI
Ysselsteyn Cl - Egchel Cl
Rijden zaterdag 13 februari:
Ysselsteyn BI: Wijnands, Plum, Busje
Montagnards Cl - Ysselsteyn Cl 3-2
14.30 uur, wedstrijdnumraer 40
13.15 uur, vertrek 12.15 uur
12.30 uur, wedstrijdnummer 193
Senioren
Dorpencompetitie
In april starten we weer met de dorpencompetitie.
Alle senioren kunnen zich hiervoor opgeven tot en met zaterdag 20 febr.1993.
Aanmelden kan bij Gonny (41784), Jan (41781) of Mariélle (41911).
Er zijn meerdere poules met sterkte-indelingen dus iedereen kan meedoen.
Zowel gevorderden als beginners. Voor meer informatie kunt u bij boven
staande personen terecht.