S.V YSSELSTEYN
Korfbal
Mededelingen
Ktëécfeanteir
Kleedlokalen poetsen 30 november:
Wijnands, M. Baltissen, M. Bovee,
A. Koonings, R. Koopmans
Uitslagen toernooi:
Senioren 1
Senioren 2
Senioren 3
derde plaats
eerste plaats
tweede plaats
Senioren 4:
Senioren 5:
Programma zondag 29 november:
Senioren
Senioren
Senioren
Senioren
Castenray
1
2
3
4
Swift
Miko
D.K.V.V.
2 - Senioren 5
16.00
14.00
13.00
Vrij
15.15
uur
uur
uur
eerste plaats
vijfde plaats
vertrek 15.00 uur naar Venray
vertrek 13.00 uur naar Venray
vertrek 12.00 uur naar Venray
uur, vertrek 14.15 uur naar Blerick, Egerbos 1
Rijden zondag 29 november:
Senioren 1; Claessens, Koonings, Sturme
Senioren 2: Gommers, Rongen, Swinkels
Senioren 3: Loenen, v.d. Staak, Pouwels (Cindy)
Senioren 5: Smits, Flinsenberg, Stiphout
Rijden zondag 6 december:
Senioren 1: Janssen (Renate), Lemmens, Rongen
Senioren 2: v. Rosmeulen (Femke), v. Asten (Suzan)
Senioren 3: Peeters (Hanneke), Potten (Yvon)Stevens (Nancy)
Senioren 5: Philipsen, Fleurkens, Lemmens
Fleurkens
Uitslagen toernooien:
Junioren 1
Junioren 2
Aspiranten 1
tweede plaats
eerste plaats
tweede plaats
Uitslagen gespeelde wedstrijden:
Odos 1 - Mono 2 0-6
Mono 3 - Castenray 2 0-0
Programma zaterdag 28 november:
Aspiranten 2
Aspiranten 3
Pupillen 1
Erica 1 -
eerste plaats
vijfde plaats
tweede plaats
Mono 3
3-3
Junioren
1
- Lottum
1
16.15
uur, vertrek
15.30
uur
naar
Venray
Oostrum
- Junioren
2
15.30
uur, vertrek
14.45
uur
naar
Venray
Swift
- Aspiranten
1
13.30
uur, vertrek
12.30
uur
naar
Velden
Aspi ranten
2 -
- Oostrum
14.30
uur, vertrek
14.00
uur
naar
Venray
Erica
2
- Aspiranten
3
10.30
uur, vertrek
naar
Grubbenvorst
Pupillen
1 -
- Lottum
12.30
uur, vertrek
12.00
uur
naar
Venray
Monos
Vrij
Hesj es
Christel
Stevens,
Mennen
Srnets
Rijden zaterdag 28 november:
Junioren 1: Jaspers, Derkx
Junioren 2: Janssen (Silvie
Aspiranten 1: El Haddad, Willems, Verstappen
Aspiranten 2: Philipsen (Mariene), Arts, Wismans
Aspiranten 3: Hendrix, Potten, Pouwels (Lindsey:
Pupillen 1: Smits, Gommers, Vergeldt (Marleen)
Rijden zaterdag 5 december:
Junioren 1
Junioren 2:
Aspiranten 1:
Aspiranten 2:
Aspiranten 3:
Pupillen 1:
Arts, Willems, Derkx (Barbara)
v. Vegchel, Pouwels, Gommers (Anke)
v. Ass, Mennen, El Haddad
Kusters, Maessen, v.d. Pas
Pouwels (Bianca), Slangen, Janssen
Hendrix, Baltissen, Philipsen
Programma woensdag 2 december:
Recreanten 2 - Odos 1 21.00 uur, vertrek 20.15 uur
Rijden: Pouwels, Claessens, Potten