KNLTB-competitie
Uitslagen wedstrijden
Wedstrijdprogramma 25-4- 192
Pyramide
De pyrarnide
Racket-toss
van 11-4-192Yss. 1 -
Yss2 -
Het Moleneind 1
Yss. 2
Grashoek 1 5-1
Venray 3 2-4
(Well) - Yss. 1
- Kessel 1
is m.i.v. zondag 12-4 gestart. Verder inlichtingen hangen bij de baan.
Alle leden kunnen op
Piet Litjens toernooi
elke zondagavond meedoen aan
maandag 20 april
racket-toss, van 19.00-21.00 uur
Poule-indeling:
Poule A
Jan Ewals
Huub Litjens
Ger Crienen
Jan v.Vegehel
Poule E
Paul Janssen
Leo Heidens
Jan Droesen
Twan van Osch
Poule
Jan Jaspers
Mart de Wit
Twan de Wit
Wim de Wit
Poule M
Bertha van Ass
Gerda van Dijck
Jose Jaspers
Ine Litjens
Baan
09.00
09.30
10
10
11
11
00
30
00
30
1
A
C
A
C
A
C
2
B
D
B
D
B
D
Poule B
Lisette Lankes
Mien Koonings
Ingrid van Kempen
Tarcicia Voigt
Poule F
Diny Pouwels
Joke van Cuyck
Miek de Wit
Petra Hendrix
Poule J
Riek Heidens
Tonny v. Vegchel
Annemie Wijnands
Annie Jansen
Het speelschema is
Poule C
Leen Linders
Adri Jenniskens
Annelies vdWegen
Ria de Wit
Poule G
Jos Heesen
Martien ^Janssen
Paul Litjens
Theo Nellen
Poule K
Frans van Soest
Martien Wijnands
Ton van Hees
Bert Pouwels
12.00
12.30
13.00
13.30
14. 00
14.30
1
E
G
E
G
E
G
2
F
H
F
H
F
H
De prijsuitreiking vindt
direkt na de wedstrijden
19.00 uur.
Veel plezier!
plaats
om ongeveer
XI-X2
XI -X3
XI -X4
15.00
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
X3-X4
X2-X4
X2-X3
1
I
K
M
J
L
I
K
M
Poule D
Teng Janssen
Herman v. Ass
Theo v.d. togen
Herman Jansen
Poule H
Gonny van Dijck
Truus Kusters
Marielle v.Meijel
Poule L
Ron Michiels
Peter Cox
Sjaak Hendrix
Peter Poels
2
J
L
I
K
M
J
L
PAAST0ERN00I 22-4-T92 YSSELSTEYN
Baan 1
10.00-10.30u Gijs Crienen Bart Poels
Niels Heijnen Nieky Lemmen
10.30-11.00u Lenny Thijssen Kelly v.Knippenberg
Dianne v.d.Mortel Ingrid Arts
11.00~11.30u Gijs de Wit Robbert Windsant
Pieter Lamers Juul Swinkels
11.30-12.00u Thijs v.Lunen Merijn Gloudemans
Noud v.d.Mortel Gijs Crienen
Lindsy Pouwels
Kelly v.Knippenberg
Robbert Windsant
Juul Swinkels
12.00-12.30u
12.30-13.00u
Kathelijn de Wit
Lenny Thijssen
Noud v.d.Mortel
Pieter Lamers
13.00-13.30u Thijs v.Lunen Merijn Gloudemans
Gijs de Wit Gijs Crienen
13.30-14.OOu Inge Poels Nick Claessens
Bram v.Rijswijck Frank Groen
Kevin v.GInkel Barbara Derks
Heide Kusters Loes Peeters
Luc Heintjes Nick Claessens
Maarten v.Lunen Jan Verheijen
14.00-14.30u
14.30-15.OOu
Baan II
Petra Smeets Jill Martens
Kathelijn de Wit Lindsey Pouwels
Wout Gommers Joan Kuenen
Bas Heijnen Kevin Tissen
Marijke Arts Ester Kursten
Petra Smeets Jill Martens
Bart Poels Wout Gommers
Nieky Lemmen
Joan Kuenen
Kevin Tissen
Dianne v.d.Mortel Ingrid Arts
Marijke Arts Ester Kursten
Loes Peeters Kevin v.Ginkel
Barbara Derks Heide Kusters
Maarten v.Lunen Jan Verheijen
Dirk Jaspers Luc Reintjes
Dirk Jaspers Inge Poels
Bram v.Rijswijck Frank Groen
Niels Heijnen
Gijs de Wit
Bas Heijnen
ZIE VERVOLG