huisartsen TER HERINNERING8 De knutse.l-middag is verzet van 4 dec. naar woensdag 27 november. Om 2 uur ben je van harte welkom. Niet vergeten 1mee te brengen Volgende knutselmiddag is in jan. *92. Vanaf vrijdag 18.00u (22 nov.) tot maandagmorgen 8.00u (25 nov.) doet de dienst: dr. Keijzer van Beurdenweg 10 Ysselsteyn tel.04785-1777. MEDEDELING DORPSRAAD Hierbij nodigen wij u uit voor Tn extra ingelaste vergadering van de Dorpsraad dit i.v.m. het zich aandienen van 'n initiatief inzake mest verwerking lokatie Jan Poelsweg. Deze vergadering wordt gehouden op donderdag 28 november 1991 in zaal Roelanzia aanvang 20.00 uur. EVENEMENTEN-AGENDA 23 nov. Caecilia-avond 24 nov. Intocht St.Nicolaas 26 nov. Feestavond LVB 28 novo St.Nicloaas-avond sen. SV Ysselst. 1+2 dec. Toneeluitvoering Smelehof 4 dec. 30j bstaan en St.Nicolaas-avond Kath.bond v.Ouderen 4 dec. St.Nicolaas-middag jeugd SV Ysselst. 9 dec. Dorpsraadsvergadering 14 dec. Kerststerren-aktie Jongenenkoor 14 dec. Oud ijzer aktie Fanfare-Drumband 16 17 dec. Kijkavonden basisschool .18 dec. Kerstavond LVB 26 dec. PostduivententSmelehof 29 dec. Knobbeltocht 4 jan. Prinsebal 4 jan. Jeugd mix toernooi SV Ysselst.Manege 5 jan. Sen. mix toernooi SV Ysselst.Manege 5 jan. Handboogindoortoernooi De Wetteling 10 jan. Jeugdprinsebal 1 febr. H.Vormsel 7+8 febr. Bonte Avonden 13 febr. Ouderenavond 16 febr. Boerenbrulluft 21 febr. Aid Wieverbal met thema 23 febr. Receptie Jeugdprins 29 febr. Receptie Prins Carnaval 1,2 en 3 maart Carnaval 4+5 april Beurs Ysselsteyn leeft 19+20 april Handboogindoortoernooi Manege 21 juni Dorpszeskamp Bra si sscb.ool-Oiïderraad St. Nicolaas, In verband met (te verwachten) ongeregeldheden zal komende zondag 24 nov. mede op verzoek van burgemeester Waals geen intocht van St. Nicolaas plaatsvinden. De Sint heeft daar alle begrip voor, maar zal ons daarom wel om J6.30 uur in het ge meenschapshuis met een bezoek vereren. De route vervalt dus, maar het traditionele feest in het gemeenschapshuis gaat gewoon (even tueel enigszins ingekort door. Opm. Mogen we in opdracht van de Hoofdpiet vragen, dat de kinderen (en ook hun ouders) stil willen zijn als de Sint aan het woord is, dan is Hij ook voor iedereen in de zaal verstaanbaar. INTOCHT ST.NICOLAAS De intocht van St.Nicolaas op zondag 24 nov. kan in verband met te verwachten demonstraties, niet op straat plaats vinden. De Sint zal nu om 16.30 uur in het gemeenschapshuis Smelehof ontvangen worden. De leden van fanfare en drum band worden om 16.30 uur in het gemeenschapshuis verwacht. REPETITIEMORGEN FANARE Wij willen aan de leden van de fanfare bekend maken, dat op zondagmorgen 29 dec. een repetitiemorgen gehouden zal worden. FEESTAVONDDinsdag 26 november a.s. is onze jaarlijkse feestavond. We beginnen om 19-30u met een H.Mis in de kerk, waarna we de avond voortzet ten in het gemeenschapshuis Smelehof. Voor de pauze wordt het programma verzorgd door Pater Aarts uit Deurnena de pauze door eigen leden. Tussen door kan men "zwarte pietjes" kopen. Deze en ook andere artikelen zijn ge maakt door een damesbreigroepje. De opbrengst van dit handwerk stellen deze dames geheel ter beschikking van de nieuwe kerk. Graag brengen wij deze aktie onder uw aandacht. Wij hopen veel leden op deze avond te mogen begroeten. yS5ELSTEyM r Wouwo YSSCtSTCY

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1991 | | pagina 2