T.V.Y. Dinsdag 19 november is er weer kienen in zaal Roelanzia, aanvang 19o'0u. Mevr.Pouwels-Franssen zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Zaterdag 23 november organiseert de werkgroep Vrouw Geloof en Leven afd. Venray, een ontmoetingsdag voor vrouwen in Oostrum. Het programma en een aanmeldingskaart kunt u opvragen bij Gerrie Vergeldt tel. 1770. Dinsdag 26 november is de feestavond! Houdt deze avond vrij. Dit weekend wordt op onze banen de 2e Indoor B.W. geschoten. Willen diegenen die helpen ongeveer 45 min. voor aanvang aanwezig zijn. JNUIQREN en ASPIRANTEN Hedenavond is er geen trainen i.v.m. de IndoorwedstrijdMorgen is er een rayontraining te Griendtsveenvertrek 9.30u. P.D.V, Op zaterdag 16 november a.s. houdt P.D.V. Suisende Vleugels uit Vierlingsbeek haar jaarlijkse tent. van postduiven. Er is een keuring van 4 tallen, op zicht wordt er gekeurd, er mogen meerdere 4 tallen gezet worden. Inzetten zaterdagavond van 19-00-20.OOu dus er wordt gekeurd, tijdens de bonnen verkoop en gezellig samen zijn in zaal Het Hoekje in Vierlingsbeek. Wij hopen dat veel van onze leden er gebruik zullen maken zoals in America daar was onze vereniging goed vertegenwoordigt. Dus tot kijk a.s. zaterdag. LET OP! Op de jaarvergadering 11-11-y 91 is besloten om enkele data te wijzigen dit i.v.m. het op concours gaan van Fanfare "De Peelklank". Onderstaande data zijn definitief: de piUreus - de Bonte Avonden, vrijdag en zaterdag 7 en 8 februari. - Ouderanavond, 13 februari. - Boerenbrulluft16 februari. - Receptie Prins Carnaval 1992, 29 februari. Carnaval 1,2, en 3 maart. P.S. Datum van liedjesmiddag en uitkomen Jeugdprins volgt nog. Rectificatie De tennisbanen blijven geopend totdat het gaat vriezen. De pyramide-stand wordt wel op 17 november om 17.00 uur opgenomen. Districtscompetitie Iedereen (heren en dames) die hieraan mee wil doen kan zich opgeven tot 27 november bij Gonny (1784) of Marielle (1911). De competitie start in april en neemt 7 zaterdagen in beslag. Indoor dorpentoernooi Bergen 10 nov. 1991 Dit toernooi is zeer goed verlopen. Opmerkelijk was het hoge aantal deelnemers van T.V.Y. Fijn dat er zoveel belangstelling is van onze leden! HEREN Uitslag 12-22 G.F.C. I - HB De Peel I 4-10 Maandag 25-11-'91 Venray III - HB De Peel I aanvang 22.30u vertrek 21«30u. Spelers: W.Arts, G.Vullings, E.Linders, R.v.Dijck, H.v.Vegchel, K.Tielen, A.KluijstermansJ.Scheepens, M.Marcellis. DAMES Zaterdag 16-11-'91 Venrode I - HB De Peel I aanvang 13.00u vertrek 14.OOu. Speelsters: R.Spreeuwenberg, T.Bouten, R.Deters, M.Koonings, M.Claessens, E.Smets, M.Janssen-van Well, I.Versteegen. DAMES Ysselsteyn - VC Kessel Dit v/as een erg spannende wedstrijd. We moesten tegen de nummer een van onze poule spelen. Het ging tegen elkaar op. En hebben de punten gelijk verdeeld. Eindstand 2-2. A.s. woensdag spelen we tegen V.C. Bevo 2. We vertrekken om 19-00 uur. RUITERVERENIGING "DE PEELDRAVER" Zaterdag 9 november werden tijdens Jumping Indoor Maastricht de Nederlandse Kampioenschappen in de rijstijlcompetitie gehouden. Irene Philipsen behaalde daar met Fanny een 4e plaats. Proficiat! cximo etQf) f/-ouw©v HBS - Aid Wieverbal met thema, vrijdag 21 februari. - Receptie Jeugdprins, zondag 23 februari. \ysshsteyh

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1991 | | pagina 4