ÈtJ]0\) g Baste kinderen, morgen is het dan zover. De Ysselsteynse kindernsarkt op Zwarte Plak". Vanaf 12.30 uur worden jullie op de Veenmos verwelkomt en begeleid naar een door jou te bepalen plaatsje. Daar kun je je spulletjes dan neerleggen maar nog niet uitpakken. Dat doen we allemaal samen om precies twee uur. Van 1 tot 2 uur kun je even in de stemming komen. Dan is er namelijk een ballonnenwedstrijd. Ook kun je je gratis - laten schminken. Wij zullen in die tijd zeer goed over jullie spulletjes waken. j~v Tevens willen wa van de gelegenheid ge- Vy bruik maken om nogmaals heel Ysselsteyn 2? uit te nodigen om deze markt te bezoeken. Wij zullen zorgen dat de koffie klaar is. Bij slecht weer wordt de kindermarkt verplaatst naar het gemeenschapshuis. Voor meer informatie kunt U terecht bij Els Verheijen - 1538 of Mariet Janssen - 1787. Hopelijk tot morgen, de buurtvereniging "de Zwarte Plak". Onze 1e repetitie na de vakantie is op woensdag 4 september a.s. om 20.00u in de Jera. Maandag 2 september a.s. begin nen de trainingsavonden weer. Dames 19.00-20.30 uur. Heren 20.30-22.00 uur. Nieuwkomers zijn van harte welkom. PEUTERSPEELZAAL "DE CALIMERQ1S Nog een paar daagjes en de vakantie is weer voorbij. Op dinsdagmorgen 3 sepfc. begint groep 1, de groep van juf.Lenie en juf.Hetty en op woensdagmorgen 4 sept. groep 2, de groep van juf.Karin en juf.Gerda. Onze peuterspeelzaal heeft in middels een nieuw jasje aangetrokken, we hopen dat jullie het mooi zullen vinden Er is in de vakantie althans erg hard aangewerkt. Voor al diegene die zich hier voor hebben ingezet ENORM BEDANKT! Als vanouds doen we weer een beroep op de ouders om ons een handje te komen helpen. Mocht u zijn ingedeeld op een ochtend wanneer u niet kunt wilt u dit zo snel mogelijk doorgeven aan de desbetreffende leidster. Groep 1 Groep 2 3-9 Leon Claessens 17-9 Linda Bouwman 4-9 Erik Mennen 18-9 Loes Janssen 5-9 Rik Litjens 19-9 Sabina Litjens 6-9 Niels Claessens 20-9 Ilse Litjens 10-9 Roy Claassen 24-9 Carolien v.d.Zanden 11-9 Nancy Claessens 25-9 Marloes Claessens 12-9 Lennie v.Asten 26-9 Leon Vergeldt 13-9 Steffie de Wit 27-9 Linda Oomsn Veel speel en spel plezier in het nieuwe schooljaar. Bestuur en leidsters. Op de W.K. te Krakau (PI) behaalde Berny Camps een 25e pl met 1258 ptn. Na de kwalifikatiewedstrijdwaarvan de hoogste 24 schutters naar de finale ronden gaan, moest Berny Camps tegen de ex-wereldkampioen Pace afkampen, doordat beide gelijk op de 24e pl stonden. Berny ver loon dit met 1 punt-* In Esch 's-Alzette (Lux) behaalde Ton Hellgers een 13e pl. bij de Veld- en Jacht met 452 ptn. Bij het 5-landentoernooi is Ton op een 6e pl. en Gemma Vorst op een 2e pl. geëindigd. JEUGD en ASPRANTEN Zondag om 2 uur is in Griendtsveen de overgangswedstrijdVertrek 1.15u. Alle jeugd en aspiranten mogen meeschieten. RUITERVERENIGING "DE PEELDRAVER" Uitslag Limburgse Kampioenschappen 25 augustus te Leunen. In de rijstijlcompetitie behaalde Irene Philipsen met Fanny een 2e prijs. Door dit resultaat plaatste Irene zich voor deelname aan de NKB-finale welke zal worden gehouden op 15 september te Wanroy. Proficiat! 3}

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1991 | | pagina 4