i
S.V YSSELSTEYN
Voetbal
Mededelingen
Kantine
poetsen 22 april: M. Kuenen, Kerkweg
M. Marcellis, Peter Janssenweg
29 april: Mevr. Sanders, Veenmos
V/. Verheyen, Puttenweg
uitslagen zondag 14 april:
Leunen 1 - Ysselsteyn 1
Irene 2 - Ysselsteyn 2
Ysselsteyn 3 - Volharding 3
1-0
2-0
0-0
Stormvogels 2
Ysselsteyn 5
Ysselsteyn 6
Ysselsteyn 4 3-0
Wittenhorst 4 0-0
Venray 10 0-1
Programma zondag 21 april:
AFSCHEIDSWEDSTRIJD van GEERT van GASSEL en HUUB STURME
Ysselsteyn 1 - S.M.L.(Arnhem) 1 Club van oud trainer Maarten Arts
14.30 uur vriendschappelijk A.Poels
We zouden het op prijs stellen als er veel supporters aanwezig zouden zijn.
EEV
1 - Ysselsteyn
3 14.00 uur, vertrek 13*00 uur.
Te spelen bij de stand 0-0 de tweede helft.
Uitslag maandag 8 april: Ysselsteyn Cl - Venray Cl 1-5
Uitslagen woensdag 10 april:
^Ysselsteyn Cl - America Cl 1-1 Ysselsteyn Dl - Meterik Dl
Uitslag donderdag 11 april: Ysselsteyn BI - Merselo BI 3-2
5-2
Uitslagen zaterdag 13 april:
Ysselsteyn Al - Castenray Al 3-0
Stormvogels El - Ysselsteyn El 2-6
Oostrum
BI -
Ysselsteyn
BI
0-4
Wittenhorst E2 - Ysselsteyn
E2
0-2
Wanssum
Cl -
Ysselsteyn
Cl
5-1
Ysselsteyn
Fl - Leunen
Fl
1-1
Ysselsteyn
Dl -
G.F.C.33
Dl
4-0
Ysselsteyn
F2 - Wittenhorst
F2
0-4
Programma zaterdag 20 april:
Kronenberg
Al -
Ysselsteyn
Al
14.00 uur.
vertrek 13.00 uur
Ysselsteyn
BI -
T.0.P.27
BI
14.00 uur.
wedstrijdnummer 109
Ysselsteyn
Cl -
Leunen
Cl
12.30 uur,
wedstrijdnummer 188
E.W.C.46
Dl -
Ysselsteyn
Dl
11.00 uur.
vertrek 10.00 uur
Ysselsteyn
El -
Leunen
El
10.30 uur
Ysselsteyn
E2 -
Venray
E2
10.30 uur
Meerlo
Fl -
Ysselsteyn
Fl*
10.00 uur,
vertrek 09.15 uur
Wanssum
F2 -
Ysselsteyn
F2
11.00 uur.
vertrek 10.15 uur
.ijden zaterdag 20 april:
Ysselsteyn Al: Lemmens, Sanders en busje
Ysselsteyn Dl: Kuenen, Smits, v. Veghel naar Well
Ysselsteyn Fl: Seuren, Versteegen, v.d. Pas
Ysselsteyn F2: Peeters, Jaspers
Rijden zaterdag
Ysselsteyn BI
Ysselsteyn Cl
Ysselsteyn El
Ysselsteyn E2
27 april:
v.d. Burgt, Martens
Wijnands, Mansvelders, Philipsen,
Peeters, Pouwels, Verstappen
Vriens, Kersten, Kuenen
Plum
Rijden dinsdag
Ysselsteyn BI:
Ysselsteyn Cl
Ysselsteyn Dl:
Ysselsteyn El:
Ysselsteyn E2:
30 april;.
v. Dijck (Geert), Janssen,
Nagelkerke, Peeters
Kanters, Peeters, Berkers
Gommans, Hendriks, Jaspers
Stevens, de Wit, Ewais
Kuunders (Ramon), Wijnands
Uitslag 13 april: Ysselsteyn - Wittenhorst
Wedstrijd 20 april: Ysselsteyn - Hegelsom
2-1
17.00 uur