TENNISVERENIGING YSSELSTEYN IN HET AFGELOPEN JAAR 1990 Vrijdag 22 februari j.I. hielden wij onze jaarvergadering in Herberg de Peel. Het leek ons, als bestuur, een goed idee om ook op deze plek even stil te staan bij het afgelopen jaar. Een op het oog gewoon tennis-jaar. Toch was 1990 niet zo rustig voor T.V.Y- Nee, het begon zelfs een beetje onstuimig. Weet u het nog, we haalden zelfs het Dagblad voor Noord-Limburg. Nu zult u zich afvragen, wat is er eigenlijk dan allemaal gebeurd bij T.V.Y.? Om even de gedachten op een rij te zetten volgt hier een greep uit de gebeurtenissen: - we zijn lid geworden van de K.N.L.T.B.. Tot nu toe als enigste vereniging uit de kerkdorpen van de gemeente Venray; - We kregen de tennisbanen in eigendom; - de aankoop hiervan financierde we onder andere middels de uitgifte van obligaties binnen de Ysselsteynse gemeenschap; - we kregen een nieuw langdurig huurkontrakt met de gemeente Venray. Zodoende is onze toekomst gewaarborgd. - Het leden-aantal Is in 1990 fors toegenomen en wel van 134 naar 156. - we besloten om de huidige "harde poreuze" banen te vervangen door 2 gravel-banen; - en tenslotte hebben we ook besloten om te komen tot de aanschaf van zowel baanverlichting als een andere clubruimte; inmiddels zijn wij reeds gestart met afbraak van de oude banen, waarna de aannemer een aanvang zal maken met de aanleg van de nieuwe gravel-banen. Wij hopen deze gravel-banen reeds in maart a.s. te realiseren. Op het sportieve vlak is het vermeldenswaardig dat reeds meerdere T.V.Y. leden hebben deelgenomen aan de diverse K.NX.T.B.-toernooien. In 1991 zal er zelfs al een T.V.Y.-team aan de K.N.L.T.B.-competitie deel gaan nemen. Ongetwijfeld zullen de leden van het T.V.Y.-team dit karwei goed getraind gaan oppakken. Het totaal overziende is 1990 een zeer succesvol jaar geweest voor T.V.Y.. Echter dit alles was niet mogelijk geweest zonder de steun van de Ysselsteynse en ook Heidse bevolking. Het Bestuur dankt dan ook iedereen die op de een of andere wijze heeft bijgedragen aan de realisering van een vereniging die er zijn mag. T.V.Y. Daar moet ie bjj zijn II. HET BESTÜLJR

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1991 | | pagina 5