sVfrt%
S.V YSSELSTEYN
Korfbal
Mededelingen
Senioren
Jeugd
Recreanten
Kleedlokalen poetsen 21 januari:
Maria Baltissen, Jo.Deeters, Rita Gommers
Uitslagen:
De uitslagen en standenlijsten van de zaalcompetitie van de junioren, aspiranten, pupill
hangen op het prikbord van de gymzaal Ysselsteyn.
Uitslagen gespeelde wedstrijden:
De Merels 2 - Senioren 3 9-4
Merselo 1
Senioren 4 14-0
Programma zondag 13 januari:
De Merels 2 - Senioren 1 14.30 uur, vertrek 13.00 uur .Hesjes!
Rijden: Arts Anne-Marie)Swinkels, rongen naar sporthal "De Berkel" Horst
Senioren 2 - Lottum 2 15.00 uur, vertrek 14.00 uur
Rijden: Loenen, Mansvelders, Fleurkens naar sporthal "De Wetteling" Venray
Senioren 3 Vrij
Senioren 4 Vrij
Senioren 5 - Oostrum 1 15.00 uur, vertrek 14.00 uur
Rijden: naar sporthal t Haeren" Grubbenvorst
Uitslagen gespeelde wedstrijden:
Odos 1 - Junioren 2 2-3
Merselo 1 - Junioren 3 0-7
Aspiranten 1 - Oranje Wit 1 2-2
Programma zaterdag 12 januari:
Junioren 1 - Roka 1
Aspiranten 2
Welpen 2
Erica 1
Welpen 1
1-1
0-1
11.00 uur, vertek 10.00 uur
Rijden: v.Asten (Marieke), Claessens, Geurts naar sporthal "De Wetteling" Venray
Junioren 2 - lottum 2 12.30 uur, vertrek 11.45 uur
Rijden: Loenen, Claessens, Potten (Marianne) naar sporthal "De Wetteling" Venray
Junioren 3 - Odos 2 13.15 uur, vertrek 12.30 uur
Rijden: Pijper^. Smeets naar sporthal "De Wetteling" Venray
Aspiranten 1 - Vrij
Swift 2 - Aspiranten 2 12.00 uur, vertrek 11.00 uur Hesjes!
Rijden: Stevens, Derkx met busje naar sporthal "De Visgraaf" Velden
Aspiranten 3 - Wittenhorst 2 10.00 uur, vertrek 09.30 uur
Rijden: Janssen, v.Asten, v.Ass naar sporthal "De Wetteling"Venray
Pupillen 1 - Castenray 1 09.00 uur, vertrek 08.30 uur
Rijden: Hendrix, Kusters, Philipsen naar sporthal "De Wetteling" Venray
Erica 1 - Pupillen 2 11.00 uur, vertrek 10.30 uur
Rijden: Janssen (Petra), Slangen, Pouwels (Bianca) naar sporthal "De Berkel" Horst
Welpen 1 Vrij
Welpen .2 Vrij
Rijden zaterdag 19 januari: -
Aspiranten 1: Swinkels, Claessens
Uitslag 2 januari
Peelkorf 1 - Sphagnum
'Programma 16 januari:
Odos 2 - Peelkorf 1
2-1
20.30 uur, vertrek 19.45 uur naar merthal Horst
■i
Uitslagen:
Roelanzia - 0G0 k
0G0 6 - Roelanzia
Programma 15-1:
Roelanzia - DOS 5
Programma 23-1:
HGL 5 - Roelanzia
7-2
2-7
Uitslagen:
B klas BCY 2 - BIO 5
C klas DOS - BCY 3
Driebanden:
BCY - Vollemaan
6-3
4-5
7-0