S.V YSSELSTEYN Korfbal Kleedlokalen poetsen 19 maart. J. Deters, M.Bovee, M.Baltissen, E.Claessens en M.POtten-v.d.Venne donderdag 8 maart j.l. heeft het 3e seniorenteam een promotie v. .idstrij d gespeeld tegen ROKA 2. Peelkorf 3 heeft deze wedstrijd gewonnen met 3-4 en is dus gepromoveerd naar de 2e klasse. Speelsters en leiding van harte gefeliciteerd hiermee. Rijden zaterdag 24 maart; Junioren 1: Rongen, Claessens en Slangen. Junioren 2: Potten, Janssen en Geurts. Aspiranten 1: Derkx, Peeters en v.Rosmeulen. Aspiranten 2: Daniëls, Jaspers en Mennen. Rijden zondag 25 maart: Senioren 3: Swinkels (Sonja), v.Ool, Marcellis (Hilde) DAMESKORFBAL. DE SPORT VOOR MEISJES VAN JONG TOT OUD!! Vinden jullie korfbal ook een leuke sport voor meisjes? Maar je was niet in de gelegenheid om naar de sport- en spelinstuif te komen? Kom dan a.s. maandag van 18.00-19.00 uur naar de gymzaal en doe vrijblijvend eens mee met de training. „an je vóór 1 oktober 6 jaar, dan ben je van harte welkom. Heb je nog vragen, neem dan contact op'met Maria Claessens, Ysselsteynseweg 103, tel. 1280. Leidstersverqaderinq Op maandag 19 maart is er een jeugdleidstersvergadering. Aanvang 19.30 uur in de kantine. Afmelden bij Maria Claessens. Tijdens de afgelopen weekeinde gehouden districtskampioenschappen in Gemert hebben de teams van Oost Brabant, waarvan speelsters van de Peelkorf deel uitmaakten, de volgende resultaten behaald. Het juniorenteam bereikte een 3e plaats en het seniorenteam een 4e. A.s. zaterdag (morgen) van 9.00-9.30u v.m. inkorven voor de 1ste af- riehtings-vlucht vanuit Heesch. Er is gelegenheid tot inleveren van de hoklijsten tevéns wordt er een formulier uitgegeven waar men aan kan kruisen waar aan deelgenomen wil worden in 1990. Tevens opgave voor derby's Oost Br. en CC. Deze formulieren moeten direct ingeleverd worden omdat ze voor 15 maart aanwezig moeten zijl bij de CC secr. Dus gaarne ook als men niet africht maar wel ergens aan mee wil doen even komen, dan kan alles geregeld worden. Dank u, de secr. We beginnen weer met tennissen en wel met de pyramide op 26 maart. Begin zomertijdHet paastoernooi oftewel het Piet Litjens toernooi op maandag 16 april. Ook gaan we meedoen met de Dorpencompetitie op 6 mei, '20 mei, 27 mei, 10 juni, 17 - juni, 24 juni. Opgave graag voor 23 maart bij Gonny v.Dijck tel.04785-1784 of Teng Janssen tel.04780-82792. Zijn er nog leden of aankomend lid die graag tennisles willen hebben dan graag even bellen naar Gonny v.Dijck tel. 1784. Zondag vertrekken we om 9-15u aan de gymzaal naar Meerlo. Ton en Geert rijden. De wedstrijd tegen Kesseij die we op 4 maart hebben gespeeld begonnen we met een 2-0 achterstand. We konden nog tot 2-2 gelijke stand terugkomen maar moesten tenslotte toch de 5e set afstaan. Eindstand in Kessel dus 3-2 in het voorbeel van de Kesselnaren. PONYCLUB "DE WELSHRUITERS" N.K.B. kampioenschappen te Wanroy. Hier werd Leopold v.Asten met Catterson Redgold 4e in de kl.D maar. Dressuur wedstrijd Ottersum. Mirande de Wit met Ranco de 2e pr. in AB2. De algemene vergadering v.d. Welshruiters is verzet naar dinsdag 20 maart. P.D.V. f

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1990 | | pagina 5