De komende week verzorgt onze vereniging de RsumacollecteWe hopen dat veel leden weer spontaan hun medewerking hieraan verlenen. Dinsdag 13 maart is er om 19-30u kienen in zaal Roelanzia. mevr.v.Dijck Ewals zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Zoals u in het programmaboekje hebt kunnen lezen is op 24 april ons uitstapje. Het programma hiervan is als volgt. 8-15u vertrek bij de kerk. 10.00u koffie en gebak in het textielmuseum in Tilburg, aansluitend rondleiding, u vindt hier alles over de Nederlandse textielnijverheid. Er zijn demonstraties over het maken van textiel vroeger en nu. 12.00u vertrek naar Ulvenhout voor een koffietafel. 1345u gaan we naar Wouw waar we eerst een wandeling hebben in een prachtig natuurgebied de Wouse plantage. 16-OOu koffie en bezoek aan museum Ter Zijde. Hier leant u zien hoe de zijderupsen hun concon spinnen, die later tot zijde wordt verwerkt. Een diaserie zal alles nog duide- liiker maken. 17.30u vertrek naar restaurant "Juliana" in Oostelbeers waar we om 19.00u een afsluitend diner hebben. Om 21.30u arriveren we weer in Ysselsteyn.^ De kosten voor dit uitstapje zijn 62,50 bij een bus van 50 pers. Opgave kan tot 26 rnaart bij mevr.Vergeldt-Verheijen tel. 1770. Van het K.V.G. Venray ontvingen wij eert uitnodiging voor een Benefiet-concert op 15 maart in de schouyburg te Venray. De opbrengst van dit concert is voor een ont wikkelingsproject in Brazilië. Meer informatie zie de.dag- en weekbladen. COLLECTE NATIONAAL REUMAFONDS. De komende week is de Reuma-collecte. Leden van de L.V.B. zullen bij u aan de deur komen voor een bijdrage. Geef gul voor uw gehandicapte medemens. Bij voorbaat hartelijk dank Zondag j.l. werd te Millingen geschoten om het Ned.kamp.indoor. Berny Camps behaalde een prachtige 3® pi* met 1150p. Michel Camps werd 9e met 1130p Jan Koonings werd in de veteranenklasse 8e met 1050p. en Ellen Camps werd 6e bij de dames met 1058p. Dit weekend wordt te Horst de 7e BW geschoten. We schieten vanavond om 19-30u, zaterdag om 18.30u en zondag om 10.00u. Vertrek 45 min. voor aanvang. Zondag schiet J.v.Wijlick te Middelbeers om het junioren-kampioenschap en zondag 18 maart worden daar de nat.teamkampioenschappen geschoten, waaronder ons 1e team. Op 16 en 18 maart nemen we deel aan het St.Joristoernooi te Leunen. Het nieuwe vliegseizoen staat weer voor de deur daarom gaan wij eerst p.d.v. een paar keer onze duiven weer africhten met de ver. en wel inzetten op de volgende datums 's morgens van 9-00-9-30u t.w. zaterdag 17-3 ®n 24-3. Bij eventueel slecht weer wordt deze datum een dag opgeschoven naar de zondag. Denk aan de hoklijsten, gaarne inleveren met de eerste africhtings vlucht. De nieuwe coördinaten plaatjes zijn ook. aanwezig, deze worden uit gegeven met de eerste africhtings-vluchtHet bestuur wenst u een goed en sportief succesvol vliegseizoen toe. B.C.Y FOTO'S BOERENBRULLUFT PONYCLUB Na een gezellige brulluft gevierd te hebben nodigen wij alle familieleden van die dag uit om de mooie foto's te bekijken en eventueel te bestellen op woensdag 14 maart om 21.00Ü in Roelanzia. Vanzelfsprekend zijn ook alle andere belangstellende van harte welkom. Willen de dames van het gemengd- koor de H.Mis komen zingen morgen zaterdag 10 maart om 2 uur voor het 25 jarig huwelijk van Linders- Poels Programma F.C. Herberg De Peel: 17-3 thuis - zwarte Duivels vertrek 16.00u. 24-3 Real Espagnol - Uit vertrek 16.00u. UTXOQte HBS

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1990 | | pagina 5