r- Boerenbrulluft: a.s. zondag 11 februari. Boerenbruliuft in de Smelehof aanvang 15.00 uur. Prins Frans II en Jeugdprins Peter II zullen met gevolg ook te gast zijn bij het Boerenbruudspaar Geek en Iriska. feijdagei6rflbruari a.s. in het alom bekende Verkled Aide Wieverbal in de Smelehof. Voor de mooist verklede enkelingen en parenen groepen, alsmede voor de grote onbekende, weer prachtige prijzen te winnen. Prins Frans II rekenen op alle Piëlreuzen en reuzinnen dat ze in de Smelehof zullen zijn voor een knalavond. Ontocht 1990: pfï^mKs^I en Jeugdprins Peter II sporen iedereen aan om met de optocht 1990 mee te doen. Iedere deelnemer krijgt een herinneringsvaantje van Prins Frans II uitgereikt en er zijn prachtige bekers te Jinnan. Opqave uiterljik t/ra zaterdag 24 februari d.m.v. onder staande antwoordstrook in te leveren bij Maarten Teunissen, Lovinckplein 5 oftewel in de brievenbus van Gebr. Keijsers BVCarnavalsmaandag krijgt U het reglement en plaatsnummer thuisbezorgd. OPGELET: Motorvoertuigen, tractoren, etc. besturen door be voegde personen (rijbewijs) en overleg eventueel met uw verzekeraar. O- Grote wagen (door tractor of ander voertuig voortbewogen. 0: Kleine wagen (handgetrokken, kleine pony of klgemotoriseerd) O- Grote qroep (10 personen of meer) O: Kleine groep (minder dan 10 personen, meer dan 2 personen) 0: Enkelingen en paren (max.. 2 personen) Kruis s.v.p. duidelijk aan in welke catergorie dat uw wjen of groep volgen sU thuis hoort. Bij twijfelgevallen belist de jury. Naam wagen/groep/uitbeelding: Aantal personen welke met uw groep meedoen: Muziek: JA NEE. Contactpersoon: Naam Adres Bedankt voor uw medewerking Het bestuur en de optochtcommissie. fielreuzen fj^rick

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1990 | | pagina 4