MEOEOEUNGEN JAARVERGADERING L.L.T.B. Volgende week Donderdag 11 januari wordt de jaarvergadering van de L.L.T.B. gehouden in de Smelehof Aanvang 20.00 uur. Naast de jaarstukken zal een inleiding gehouden worden door Dhr. L.de Bekker, welke onlangs een rapport geschreven heeft voor het Landbouwschap ontrent de problemen welke leiden tot vertraging in de realisering van de mestverwerking. De leden hebben de jaarstukken deze week ontvangen. Belangstellende leden van het A.J.W. alsmede meewerkende gezinsleden zijn van harte weikan. Minister Braks naar Venray. Maandaq 15 januari zal minister Braks een inleiding houden in de schouwburg te Venray. Deze avond wordt georganiseerd door de C.D.A. jongeren in samenwerking mét de kring Venray van de L.L.T.B. Deze avond begint om 20.00 uur. Minister Braks is onlangs begonnen aan een nieuwe periode als minister van landbouw. In de huidige tijd vooral is het zaak op de hoogte te zijn van beleidsmaatregelen, maar vooral achtergronden welke aan de basis van dat beleid liggen. Dit moet reden genoeg zijn van de gelegenheid gebruik te maken nu de minister zo dichtbij op bezoek komt. Zondag a.s. wordt de jaarlijkse indoor-wedstrijd weer gehouden in sporthal "Pe Wetteling" te Venray. Zorgt u er s.v.p. voor dat u op de opgegeven tijd aanwezig bent om te helpen. Op 11 en 12 jan. a.s. nemen we deel aan het nieuwjaarstoernooi te Grashoek. Vertrek 18.45u. Vanaf 15 tot 21 jah. wordt de 5e B.W. geschoten te Griendtsveen De jaar vergadering wordt gehouden op maandag 5 febr. a.s. Wilt u deze avond vrijhouden s.v.p. JUNIOREN en ASPIRANTEN Bij de jeugdbeker-verschieting konden we heel mooie score's noteren. Bij de jun. werd B.Camps winnaar met 237 p in 25 pijlen. Hij mocht hiervoor de Interpolis-P.v.Mullecom- beker in ontvangst nemen. Bij de asp. kon schenker P.v.Hoof de beker uitreiken aan Ron v.d.Hoff die de wedstrijd beeindigde met een pers. record van 192 p. Proficiat! Zondag a.s. wordt te Griendtsveen de 5e B.W. voor aspiranten geschoten. Vertrek 9-15u. Allereerst een ieder een gelukkig, sportief en vooral een gezond 1990 toegewenst. We sloten 1989 af met twee leuke sportieve momenten. De heren versloegen op 24 dec. na een 1-0 achterstand het team van Hegelsom met 1-3- Zodoende hebben we nu 14 punten uit 8 wedstrijden. De dames haalden op 2e kerstdag in America de tweede plaats in het door AVOC georganiseerde kersttoernooi. Het ziet er naar uit dat we nu ook een begin hebben gemaakt aan de opbouw van een damesteam dat in 1990 kan gaan bouwen aan een beter op elkaar ingespeeld team dat zo nu en dan van zich kan laten horen, buiten Ysselsteynse grenzen. Graag zien we bij de nu uit zo'n 10 dames bestaande club in 1990 nog een groei van nieuwe leden. DAMES KOM OOK VOLLEYEN. We trainen gemengd op elke maandag van 20.00-21.30u. Loop eens vrijblijvend binnen. Dedhe?enSspeïïn op 14 jan. thuis om 9-30u de return tegen RVK 3 uit Venray.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1990 | | pagina 3