EXAMENS MUZIEKSCHOOL Onlangs zip op de Venrayse muziekschool weer de jaarlijkse examens gehouden. Van "De Peelklank" slaagden hier de volgende leerlingen: Peggy Lemmens C diploma bugel. Helga van Dijck B diploma -sporaan saxofoon. Henk Deters A diploma schuiftrombone Eric Michels A dipolma schuiftrombone. Alle geslaagden van harte gefeliciteerd met het behaalde resultaat In de maand december zal mevr.v.d.Boogaard-Joosten tel.1665, de zieke leden in het ziekenhuis bezoeken. De BEZINNINGSDAG welke door de L.V.B. kring Venray georganiseerd wordt is op 16 jan.1990 bij de paters in Smakt. Het thema wat hiervoor ge kozen is en de dagindeling zullen we volgende week nog nader bekend maken. Zondag schoten Berny en Michel Camps met het Limburgs team te Leveroy tegen de bonds G.S. Zij behaalden resp. 466 en 475 ptn. in 50 pijlen. Dinsdag werd te Heide om de P.Leysen beker geschoten tussen St.Sebastiaan Heide, St.Hubertus Merselo en Ons Genoegen. St.Sebastiaan was met de 15 hoogste schutters te sterk voor ons. De volgende week wordt te Leunen de 4e B.W. geschoten. Dinsdag is er geen wintercompetitie i.v.m. St.Nicolaas^. JEUGD en ASPIRANTEN - Zondag a.s. schiet het jeugdteam van district 11 tegen district 10 te Mierlo. Onze jeugdleden J.v.Wjjlick, J.Hellegers, M.Meulendijks, Th.Meulendijks, L.v.Hoof en G.Camps zijn in dit team opgenomen. Veel succes. Aanvang 14.00u. Vertrek 13.15 uur. Zondagmorgen ora 10.00u wordt de 4e B.W. voor aspiranten geschoten op onze banen. Zoals reeds eerder is medegedeeld zullen we op woensdag 6 december onze jaarlijkse St.Nicolaasmiddag vieren in het gemeenschapshuis Smelehof. om 13-30u beginnen we deze middag met een informatie vergadering. Omstreeks 14.30U pauze voor een kop koffie met een krente-bol. Na de pauze een spreekbeurt met dia's over de Peel door Piet van Mullekom uit Griendtsveen. Als besluit van deze middag een gezamelijke koffietafel om 17.00u. Indien u nog vergeten bent om voor deelname op te geven, kunt u dat vandaag nog doen bij secretaris P.Reijnders Veenmos 14 tel. 1841. Deelname aan deze middag is gratis. Het bestuur wenst allen een prettige middag toe. Dinsdag 5 dec. bezoekt Sint en z'n Pieten's morgens om 9-30u de Peuter speelzaal. Alle kinderen van 0-4 jaar zijn welkom. Er worden foto's gemaakt I.v.m. zwangersverlof zoeken wij m.i.v. april 1990 tegen vergoeding een nieuwe leidster voor Peuterspeelzaal "De Calimero's" enwel voor dinsdag middag en vrijdag-morgen (groep 3)- Schriftelijke solicitaties richten aan: Carla Janssen Veenmos 23 5813 Cl Ysselsteyn. tel. 1482. Zondag 19 november hadden we voor de wedstrijd amper een uur nodig om het team uit Meerlo met een 3-0 verlies naar huis te sturen. Door deze winst hebben we nu 10 punten uit 6 wedstrijden. Zondag 3 dec. a.s. gaan we naar de MeterikWe spelen om 1Q.30u tegen Meterik 3- We vertekken om 9.45u aan de gymzaal. Geert Vollenberg en Ben Loenen s.v.p. rijden. PONY PONYCLUB "DE WELSHRUITERS" Uitslag dressuurwedstrjjd Ysselsteyn Miranda de Wit 1e pr. A-beginnelingen. Nicole Willems 2e pr. D-licht2. Leopold v.Asten 3e pr. DB2. Sandra Janssen 3e pr. CB2. Hilda Lemmens 4e pr. EL1Judith v.d.Mortel 4e pr. DB 2. Gïjs v.d.Mortel 4e pr. CB2. Simone Willems 7e pr. DB2. METEN Zaterdag 6 januari worden alle pony's van 7 jaar of jonger gemeten SfiSiCa- HBS OUDERENVERENIGING C? r u C«t

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1989 | | pagina 4