De Carvox 3000 voor noodzakelijke bereikbaarheid Wit de GqÜ"B§£b Dit weekend begint de WINTERTIJD. Van zaterdag 23 sept. op zondag 24 sept. wordt de klok om 2 uur EEN UUR TERUGGEZET. ZOMER/WINTERTIJD De toenemende noodzaak om mobiliteit en bereikbaarheid metetkaar te combine ren. wordt in steeds meer sectoren ge voeld. Architecten en aannemers, huisartsen en veeartsen, managers en verkopers, transporteurs en onder houdsmonteurs merken dat onderweg be reikbaar zijn bij lange na geen luxe meer is. En dat maakt de autotelefoon tot één van de meest gevraagde, moderne com municatiemiddelen van deze tijd. Daarom is er een nieuwe generatie autotelefoons die in ons huidige verkeer veilig te gebrui ken is. Handsfree, belangrijk pluspunt van de Carvox 3000. In de auto telefoneren mag natuurlijk geen gevaar opleveren voor d8 bestuur der of een medeweggebruiker. Daarom le vert PTT Telecom de Carvox 3000 standaard met "handsfree". Daartoe wordt een extra microfoon bijgeleverd. Natuurlijk is de Carvox 3000 verder uitge rust mot call transfer zodat oproepen in dien gewenst automatisch worden doorgeschakeld naar een ander gewenst telefoonnummer. Hij bezit ook een alfa numeriek geheugen voor 99 nummers. Als u op naam programmeert is slechts in toetsing van de eerste letter nodig om het gewenste telefoonnummer te vinden. Ook onthoudt de Carvox 3000 het laatst- gekozen nummer zodat herhaald kiezen extra gemakkelijk is. Een electronic lock blokkeert het gebruik van de Carvox 3000. Verder heeft de Carvox 3000 nog veldsterkte indicatie en indicatie van de batterijlading bij draagbaar gebruik. De Carvox 3000 is er ook in draagbare versie. Gebruikt u de Carvox 3000 slechts een enkele keer of helemaal niet in de auto, dan kiest u, voor de draagbare versie. Ge bruikt u de draagbare Carvox 3000 ook in de auto. dan kunt u möt een extra in- bouwpakketook de verkeersveilige "handsfree" mogelijkheid gebruiken. Extra Opties De Carvox 3000 heeft als standaard optie een automatisch inbraak-alarm. Als een onbevoegde het contact van Uw auto inschakeltbelt de Carvox 3000 au tomatisch het door U vooraf gepro grammeerde telefoonnummer. U kunt Uw auto en Uw autotelefoon dus in het vervolg veilig achterlaten. Technische gegevens Afmetingen draagbare versie in mm's in clusief standaard batterij en hoorn: 260 x 175 x 117. Gebruiksduur: 5.5 uur (10% gebruik: 90% stand-by). Gewicht draagbare versie inclusief batte rij en hoorn: 4.5 kg. Voltage: 12 volt. Output: 6W; 1W; 0.1W. Levering. De Carvox 3000 kunt u kopen of huren. Hij wordt voor inbouw in de auto stan daard met het verkeersveilige handsfree- pakket geleverd, inclusief luidspreker. Voor draagbaar gebruik wordt een batte rij. een speciale antenne en een iaadappa- raat meegeleverd. Carvox: de beste autotelefoon op 4 wielen. De Carvox 3000 Is zoals alle apparatuur van PTT Telecom streng gecontroleerd op kwaliteit en op optimaal functioneren in het autotelefoonnet. Aanschaf van een Carvox 3000 is een investering In kwali teit en ervaring. PTT Telecom beschikt over een uitgebreid landelijk netwerk van verkoop- en servicecentra. De service centra houden u ook bereikbaar als uw Carvox 3000 onverhoopt defect is. Als w een service contract afsluit krijgt u direct een omruilapparaat mee en blijft u op het zelfde nummer bereikbaar. Wilt u meer informatie over faciliteiten, opties, prijzen en installatie mogelijkheden. dan kunt u kontakt optie men met het onderstaand adres. R Hime Uw dealer:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1989 | | pagina 9