YSSELSTEYN
Voetbal
Mededelingen voor kantinemedewerkenden.
Poetsen 18 sept.
Obers
25
17
24
sept
sept
J.Slangen Eykenhofweg
T.Arts Ysselsteynseweg
T.v.Asten Pioniersstraat en K.Jenniskens Ysselsteynseweg
6e elftal van 12.30 uur tot 16.00 uur
3e elftal vanaf 16.00 uur
Sept.: 5e elftal vanaf 12.30 uur
4e elftal vanaf 16.00 uur
Uitslagen van zondag 10 september:
Sparta 1 - Ysselsteyn 1 1-1 Stormvogels 3 - Yss. 5 0-1
Irene 2 - Ysselsteyn 2 0-0 Wittenhorst 10 - Yss. 6 3-3
Yss. 3 - Griendtsveen 2 3-0 Ysselsteyn 7 - EWC 5 1-1
Yss. 4 - Wittenhorst 4 1-1
Programma voor vrijdag 15 september:
Ysselsteyn 6 - Wittenhorst 13 19.00 uur
Programma voor zaterdag 16 september;
Ysselsteyn 2 - Wittenhorst 2 17.30 uur
M.Berkers
„Ysselsteyn 5 - Resia 3
Programma voor zondag 17 september.
Ysselsteyn 1 - VW '03 1
GFC 3 - Ysselsteyn 3
EEV 1 - Ysselsteyn 4
Ysselsteyn 6 - TOP 3
Excelsior 4 - Ysselsteyn 7
17.30 uur
14.30 uur P.v.Soest
11.00 uur, vertr. 9.45 uur
14.30 uur, vertr.13.30 uur
10.30 uur
10.30 uur, vertrek 9.30 uur
A.POels
L.Gubbels
Programma voor donderdag 21 september
18.30 uur, vertr. 17.30 uur Wv.Meyel
Melderslo 3 - Ysselsteyn 3
Uitslagen gespeelde wedstrijden
Meterik Al - Yss.Al 5-3
Yss.BI - SSS BI 1-7
Yss.Cl - Meerïo Cl 1-0
RKDEV Dl - Yss.Dl 5-6
America El - Yss.El 5-3
Yss.E2 - Montagn. E2 0-8
Programma voor zaterdag 16 september:
34 Yss.Al - Excelsior Al 14.30 uur
Montagnards Bl - Yss.Bl 13.30 uur, vertrek 12.30 uur
Rij denBusje, Verhoeven en Linders
Blereick C2 - Yss.Cl 12.15 uur, vertrek 11.15 uur
Rij den: Kuunders, Martens,. Gloudemans en Geurts.
Yss.Fl - Wanssum Fl
Regiobeker:
Yss.Dl - BW Dl
Yss.El - Holthees El
DIS Fl - Yss.Fl
1-3
1-2
6-7
5-0
P.Poels
12.30 uur
10.30 uur
10.30 uur
9.30 uur
211 Yss.C2 - Brughusia Cl
Yss.Dl - Venray D3
Yss.El - Meterik El
Meerlo E2 - Yss.E2
Rijden: Crienen en Spreeuwenberg.
Volharding Fl - Yss.Fl
Rijden: v.Neerven, Seuren en Hendriks.
Rijden op zaterdag 23 september;
Al: Nijssen en Martens.
C2: Jenniskens, v.d.MunckhofJanssen en Plum.
Dl: Lemmens (Manuel)
E2: Poels en de Wit.
VETERANEN
vertrek 8,45 uur
10.00 uur, vertrek 9.15 uur
ATTENTIE:
Op donderdag 21 sept.
jeugdleidersvergadering
in de kantine.
Aanvang 20.30 uur
Programma voor zaterdag 16 september:
Wittenhorst - Ysselsteyn 17.00 uur, vertrek 16.15 uur
Afmelden vóór donderdag 20.00 uur bij W.Arts, tel 1408.
Zaterdag 23 september: Hegelsom - Ysseslteyn.
*sm
A -