.rat» DORPSZESKAMP ZONDAG 18 JUNI 1989 De K.P.J. heeft besloten cm organisatorische- redencm de zeskamp niet meer te organiseren. In goed overleg met K.P.J. en de Piëlreuzen is be sloten dat de Carnavalsvereniging de Piëlreuzen de organisatie daarvan in handen gaat nemen. Er kunnen mximaal 16 ploegen deelnemen6 dames en 6 heren captain. Tijd van opgave en waar (in volgorde van binnenkomst wordt tijdig in Y.N.B. bekend gemaakt omstreeks de 1e helft van april. K.P.J. bedankt voor jullie organisatie de afgelopen jaren, we zullen trachten dit in dezelfde lijn voort te zetten. Het bestuur van de Piëlreuzen. Dinsdag 28 febr. is er om 19-30u kienen in zaal Roelanzia. Mevr.Michels Huys zal deze keer namens het bestuur aanwezig zija. Vrjjdag 3 maart is de WERELDGEBEDSDAG voor VROUWEN. Het thema wat vrouwen uit Burma voor deze dag hebben gekozen is: Heer, leer ons bidden. Als L.V.B. willen we deze dag niet zo maar voorbij laten gaan. Tijdens de Eucharistieviering om 19.00u willen we hier even bij stil staan.We hopen -- dat veel leden zich even vrij maken om deze dienst bij te wonen. Op 13 maart is de CULTURELE KRINGAVOND in de schouwburg te Venray. Aanvang om 19.J5U., Na de opening door de kringvoorzitster worden er enkele gouden jubilaressen gehuldigd.; Hierna is er een inleiding door mevr. C.Witters: Vrouwen-Gezondheid-Derde Wereld. In de pauze is er koffie met vlaai. Het ontspannend gedeelte^zal verzorgd worden door leden uit verschillende afdelingen. De toegangsbewijzen a 10,— zijn verkrijg baar bij de bestuursleden tot 9 mrt. In de maand maart zal mevr.Arts-Tacken tel.04932-369 de zieke leden m het zieken huis bözoökön Jammer genoeg kon afgelopen dinsdag het Langlauff en niet door gaan. We hopen nu maar dat er 7 maart wel sneeuw is. Het programma is dan hetzelfde. LIJST HELPENDE MOEDERS Groep I 2 mrt. Jeroen Omen 7 mrt. Elke v.Vegchel 9 mrt. Nancy Pouwels 14 mrt. Ruud Litjens 16 mrt. Maurice Pouwels Groep II Groep III_ 1 mri.Anne-Marie Geurts 3 mrt.Ellen Berkers 3 mrt.Sjoerd Claessens 7 mrt.Stan v.Ass 8 mrt.William Philipsen 10 mrt.Karin Arts 15 mrt.Mark v.d.Ven 17 mrt.Bianca Litjens 22 mrt.Niels Classens 24 mrt.Natascha Mennen 14 mrt.Moniek Claassen 17 mrt.Stefanie Gommers 21 mrt.Gijs Claessens 24 mrt.Anouk Ewals 21 mrt. Lucy Arts 23 mrt. Tineke Vergeldt De peuters hebben vakantie van maandag 27 t/m vrijdag 31 maart. Zondag j.l, schoot B.Camps met Jong Oranje te Gelsenkirchen (D) een indoor- toernooi. Hij behaalde een mooie 2e pl. met 565 p. M.Camps schoot een indoor toernooi te Proisdorf (D) en behaalde een 4e pl. met 566 p. Hedenavond om 20.00u schieten we voor de zestal competitie te America. PONYCLUB "DE WELSHRUITERS" Uitslag openingswedstrijd Ysselsteyn. BB Jules Kleuskens Boyke 1e pr. CL Mathijs v.Asten Fenny 1e pr. j. DB EB Lizanne Janssen Gispy 1e pr. DL Leopold v.Asten Catterson Redgold 1e pr. DM Leopold v.Asten Ostara 1e pr. DM.Yvonne Couwenberg 4e pr. Progressief Mathijs v.Asten CL 2e pr. Leopold v.Asten DL 1e pr. Erik Couwenberg^ DM 4e pr. Nicole Willens CM 1e pr. Lizanne Janssen DB 1e pr. Jules Kleuskens BB 10 or Finale B en L Lizanne Janssen met Gispy paardendek geschonken door Geurts van Kessel. Finale M en Z Leopold v.Asten met Ostara paardendek geschonken door Geurts v.Kessel. Dressuurwedstrjjd Zondag 12 maart is er te Venzelderheide een dressuurwedstrijd. Opgave voor 25 febr. bij de secr. SpringwëdstrjjdZondag 27 maart is er in de manege te Venlo een springwedstrijd Opgave voor 3 maart bij de secr. tel. 1796. ONDERLINGE PAARDENVERZEKERING ierlinge paardenver: houdt de jaarvergadering op dinsdag 28 febr.1989 om 20.30 uur in de Gelderkoel te Heide. Dinsdag 28 febr. om 9.15u bijeenkomst in zaal Roelanzia. Dhr.Nijskens zal een lezing houden over gedwongen bedrijf:sbeëinding.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1989 | | pagina 4