Ut zit dur wer op. Weej zate dit jaor gebakke. Ut was in een woord: super. De receptie van Prins Geert en Prinses Loes was overweldigend Het kinderbal in "de Koel" ook reuze gezellig. De carnaval savonden in "de Koel" met Prins Mark, Vorst Roel en de Jeugdraad waren klasse. De optocht in Venray, waar de Jeugdprinsenwagen de 1e prijs haalde en de grote Prinsenwsgen de 3e prijs, was heel goed. Maar alle records sloegen de Piëlreuzen weer met onze eigen optocht in Reuzesteyn. Iedereen bedankt, die op de een of andere manier heeft meegewerkt aan de optocht, hartstikke mooi! Uitslag optocht: Eenlingen en paren: 1e Slappe was; 2e Piëlreus op de lappen; 3e Krantekop; 4e Thei Spek; 5e Ik ben betoeterd; 6e Ingewikkeld. Kleine groepen: 1e Bescherming tegen zure regen; 2e De was- kniepers; 3e Zes wieze. Grote groepen: 1e wisselbeker De kiekdozen; 2e 't Is enne hiële toer; 3e De bekkers van de Zwarte Plak; 4e Kienderspeule in Ysselsteyn. Kleine wagens: 1e Hans en Grietje; 2e Prinsehuus; 3e Weej wilde ok bej de VZO. Grote wagens: 1e wisselbeker Rouwkoele as proefgebied; 2e Dur de Paspoort gevalle; 3e Wej bakke ze bruun; 4e Taxi probleem. Wil iedereen die iets te verrekenen heeft met de carnavals vereniging deze indienen binnen een week bij de secr/penning meester Jan Jaspers, Litsenbergweg 26, Ysselsteyn. Bij voorbaat dank. Namens de Jeugdprins Mark, Vorst Roel en Jeugdraad, Prins Geert en Prinses Loes, Vorst Lei en Raad van Elf, willen we iedereen alle comitee leden bonte avond, artiesten, Smeleblaozers Schabberjoeksmedewerkers en deelnemers van de optocht van Harte Bedanken daarvoor. Weej hebbe laote ziën "Echte Piëlreuzen en Reuzinnen" te zien. Ut Bestuur van de Piëlreuzen Rekeningen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1989 | | pagina 7