0p onze eerste etage zijn we dit jaar weer ruim gesorteerd in carnavals-artikelen Hoeden-maskers-slingers-spuit- bussen-serpetines etc. Kom vrijblijvend eens kijken Bonte avonden: Als U niet op ttn van onze avonden bent geweest, dan hebt U wat gemist. Oeze waren in een woord SUPER. Smeleblaozersalle ar tiesten, medewerkers en het comité They, Geert Jac en Henk, hartstikke veul bedankt. Ook het volgende jaar hopen we weer op jullie te kunnen rekenen. Namens Vorst Lei, Prins Geert en Prinses Loes, Raad van Elf en Bestuur. Aid Wieverbal Reuzekluut: Zie elders in Y.N.B. Ziekenbezoek Prins Geert I: 8ent U of een van uw medebewoners ziek, thuis of elders ver pleegd. Prins Geert bezoekt U carnavalszondag graag. Belt U even als'U dat bezoek op prijs steld, met de secretaris Jan Jaspers, tel. 1428. Optocht 1989: Prins Geert I en Jeugdprins Mark I sporen iedereen aan om met de optocht 1989 mee te doen. Iedere deelnemer krijgt een herinneringsvaant.je van Prins Geert I uitgereikt en er zijn prachtige bekers te winnen. Opgave uiterlijk t/m zaterdag 4 februari d.m.v. onderstaande antwoordstrookIn te leveren bij Maarten Teunissen, Lovinck- plein 5 oftewel in de brievenbus van GebrKeijsers B.V. Canavalsmaandag krijgt U het regelement en plaatsnummer thuis bezorgd OPGELET: Motorvoertuigen, tractoren, etc. besturen door bevoegde personen (rijbewijs) en overleg eventueel met uw verzekeraar 0: Grote wagen (door tractor of ander voertuig voortbewogen) 0: Kleine wagen (handgetrokken, kleine pony of k1gemotoriseerd 0: Grote groep (10 personen of meer). 0: Kleine groep (minder dan 10 personen, meer dan 2 personen). 0: Enkelingen en paren (max. 2 personen). Kruis s.v.p. duidelijk aan in welke categorie dat uw wagen of groep volgens U thuis hoort. Bij twijfelgevallen beslist de jury. Naam wagen/groep/uitbeelding: Aantal personen welke met uw groep meedoen: Muziekja nee ContactpersoonNaam De o_u de re na vond Deze speciale avond voor hun was en goed programma gepresenteerd Comité, artiesten en ouderenvere jaar oor hun was goed bezocht. Er werd een leuk resenteerd met muziek van de Smeleblaozers ouderenvereniging bedankt en tot volgend Adres Bedankt voor uw medewerking. Het bestuur en de optochtcommissie. Sanitair - Etektro - Techn. buro

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1989 | | pagina 7