BASISSCHOOL-OUDERRAAD H.VORMSEL. Op zaterdag 28 jan. a.s. (tijdens de avondmis om 19-00 uur) zullen de schoolverlaters gevormd worden door Kanunnik W.A.van der Valk. Wat de praktische gang van zaken tijdens de viering betreft het volgende: IDe eerste 8 banken van het middenschip zullen gereserveerd worden voor de ouders (de vormelingen nemen tussen de ouders plaats). 2. Andere gezins- of familieleden gelevieven hierachter of op de stoelen plaats te nemen 3. Tekstboekjes van de viering zullen worden klaargelegd. 4. De zang zal verzorgd worden door het gemengdkoor "Vivace" waarvoor onze dank. 5. Tijdens de zalving zal er van iedere vormeling een foto worden gemaakt,die nader hand vrijblijvend besteld kan worden. 6. Na de H.Mis wil de vormcelebrant de vormelingen en hun ouders graag feliciteren. De vormcelebrant gaat meestal direct na de viering naar de sacristie en keert dan terug om te feliciteren! CARNAVAL Vrijdagmiddag 3 februari vieren we met z'n allen vanaf 13-30 tot 15-15 uur carnaval in gemeenschapshuis "Smelehof". Prins Geert I zal van 13-30-14.15 uur de peuterspeel zaal bezoeken, waarna hij bij ons te gast zal zijn. Opm.1. De school is voor alle groepen om 11.30 uur uit. 2. Het gemeenschapshuis is pas om 13.30 uur open. De kinderen kunnen hier 's middags rechtstreeks naar toe gaan. 3- De middagpauze is erg lang. Mede daardoor en vanwege het omkleden is er deze middag geen gelegenheid tot overblijven. Geregelde overblijvers behoren zich thuis om te kleden of bij familie of kennissen in de kom. 4. Willen de ouders die hun kinderen geregeld afhalen dit om 15.15 uur bij 't gemeenschapshuis doen. 5. De kinderen hebben vrij tot donderdag 9 februari. 1e H.COMMUNIE We delen u nu reeds mede, dat de ouderavond in verband met de 1e H.Communie (op zondag 30 april) is gepland op donderdag 9 maart a.s. LIJST HELPENDE MOEDERS Groep I Groep II Groep III 2 febr.Tineke Camps 1 febr.Niels Classens 3 febr.Karin Arts 9 febr.Sandra Gommers 10 febr.Linda Teunissen 10 febr.Stefanie Goirmers 14 febr.Lucy Arts 15 febr.Ruud Baltissen 14 febr.Gijs Claessens 16 febr.Maurice Pouwels 17 febr.Marieke Cox 17 febr.Moniek Claassen 21 febr.Marlies Verheijen 22 febr.Leonie Vergeldt 21 febr.Thijs Vogels 23 febr.Mieke de Wit 24 febr.Rob v.Dijck 24 febr.Rob Hesselmans .28 febr.Eric Spreeuwenberg 28 febr. Phil Verstegen Op vrijdagmiddag 3 febr. a.s. komt Prins Geert I met zijn gevolg op onze peuterspeel zaal van 13-30-14.15 uur. Alle kindertjes tot 4 jaat worden verkleed verwacht met de ouders ALAAF! Met carnaval hebben de peuters vrij t/m woensdag 8 febr. Donderdag 9 febr. is er weer peuterspeelzaal. OPGAVE PEUTERS Peuters kunnen vanaf 2 jaar opgegeven worden bij een van de leidsters of bij de begeleidster. p.D.v. KIENEN Op dinsdag 31 jan. a.s. houden wij onze kienavond in ons clublokaal "Herberg De Peel". De prijzen zijn weer als altijd u alle bekend. Wij willen beginnen om half acht. Veel plezier met kienen! Wij zij) een week vroeger als anders dit in verband met de carnaval. In het afgelopen weekend werd door mange Geurts van Kessel een springconcours georganiseerd Uitslag: Progressief springen B Frank Schepers met Caesar 1e. Antoinette Geurts van jf Kessel met Resarto 2e. Springen B Hans Philipsen met Donau 6e. L^ Cindy Bovee met Victor 2e. M. Gerald Arts met Black Pearl 4e. Ruiters en amazones proficiat!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1989 | | pagina 4