Prinsenbal: Bekendmaken Boerenbruudspaar 1989 om 21.30 uur. Organisatie door de L.V.B. Aftreden Prins Henk II en prinses Henny om 22.00 uur. Presentatie Prins Carnaval 1989 Op dinsdag 17 januari om 20.00 uur, wordt in de kantine van sport park "de Vlies" een avond georganiseerd over het zelf aanleggen va Delvend is bestemd" voor^igen7 lédenmaar ook andere belangstellenden zijn van harte welkom. De instruktie wordt verzorgd door huisarts Keijzer en de fysiotherapeuten Frehe, Ponjee en Hesen. Het demonstratiemateriaal wordt verzorgd door de heer Spetter van de firma Enrafuanius. Het zelf tapen van kwetsbare gewrichten neemt toe, een goede ont wikkeling, indien dit tapen ook op de juiste wijze wordt toegepast. Om dit toe te lichten en waar nodig te verbeteren op een heel praktische manier is deze bijeenkomst georganiseerd. De opzet van de avond omvat een korte inleiding over de (on)mogelijk heden van blessure-preventie middels tapen, waarna praktische instruktie in het zelf aanleggen volgt, waarbij eenieder kan oefenen onder toeziend oog van de aanwezige therapeuten. Aan de avond zijn geen kosten verbonden, wel wordt gevraagd of iedereen zoveel mogelijk eigen zwachtels wil meebrengen. Kaartverkoop Bonte-Avondenvoor de leden. Vlle leden hebben hun lidmaatschapskaart in de bus gehad. Zondagmorgen, 8 januari in Herberg de Peel kunt U per lidmaatschapskaart, vanaf 10.00 uur een volgorde nummer afhalen Start verkoop kaarten: om 11.00 uur precies tot 12.30 uur op nummer volgorde. De Pielreus dankt U van harte voor het welslagen van de leden aktie. Zondag 15 januari; Liedjesmiddag Boerenbrulluft Zaal Roelanziazaterdag 7 januari. om 22.A5 uur. U bent van harte welkom. Vorst Lei en Bestuur v.d. Pielreuzen. BESTE SPORTVRIENDEN fweuzen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1989 | | pagina 5