STNICOLAAS-AVOND Zoals reeds eerder is medegedeeld vieren wij onze St.Nicolaas-avond op woensdag 7 december in het gemeenschapshuis Smelehof. Wij beginnen de avond om 5 uur met een goed verzorgde koffie tafel voor alle leden. Na afloop van de koffietafel zijn er enkele mededelingen door de voor zitter. Cm 7 uur het optreden van het Kwartjes-volk uit Zeeland met vrolijke Brabantse kijk- en luistermuziek. Wij verwachten dat de leden zo veel mogelijk aan deze avond zullen deelnemen. Vooral onze jongere en nieuwe leden zullen we op deze avond graag welkom heten. Het streven van de Katholieke Bond voor Ouderen is er dit jaar vooral op gericht het betrekken van de jongere ouderen bij de K.B.O. Dit wil zeggen, dat het beleid van de K.B.O. er op gericht is dat de mensen van 55 jaar en ouder en niet meer in het arbeidsproces betrokken zijn zich aansluiten bij de K.B.O. Wij als afdeling willen graag voor elk wat wils bieden en dit soort bijeenkomsten zijn juist een geschikte gelegenheid voor hen die niet zo geregeld aan andere activiteiten meedoen de culturele bijeenkomsten te bezoeken. Degene die zich nog niet hebben opgegeven voor deelname kunnen dit nog doen tot en met zaterdag 2 december bij voorzitter P.Arts tel. 1261 of bij P.Reijnders tel. 1841. Toegang is gratis. Het bestuur wenst allen een gezellige avond toe. In de maand december zal mevr. v.Soest-Moors tel.1697, de zieke leden in het ziekenhuis bezoeken. Centraal Discussie Thema C.D.T. evenals in de voorafgaande jaren heeft de K.N.B.T.B. weer een Centraal Discussies Thema. Deze winter schenkt men speciaal aandacht aan de Biotechnologie, uitdaging of bedreiging. De brochure hierover heeft enkele weken geleden in de Boer en Tuinder ge staan. Aan de hand van deze brochure is er op 12 dec. a.s. in samenwerking met de L.L.T.B. en de A.J.W. een discussie bijeenkomst. Wij sporen onze agrarische leden aan om deze bijeenkomst bij te wonen om samen over dit actuele werp van gedachte te wisselen. Hou deze avond dus vrij. Tijd en plaats volgende in Y.N.B. In kringverband wordt de orienteringscursus voor agrarische vrouwen gegeven te Oostrum. Voor meer informatie zie Boer en Tuinder van 18 november. onder- week Op de indoor wedstrijd van St.Hubertus Merselo wist Berny Camps de 1e pl. in de klasse jun. te behalen met 570 ptn. Michel Camps werd 2e in de klasse Heren met 577 ptn. Samen met Tonny Hellegers (538 ptn) werd de 1e pl. behaald bij de teams met 1685 ptn. Zondag schoten B.en M.Camps met het Limburgs team tegen "Gezellig samen zijn" te Koningslust.Zij behaalden resp.471 en 482 ptn. De wedstrijd in de 6-tal competitie tegen Overloon werd met 1383 ptn tegen 1219 ptn. gewonnen. Zondag a.s. is de 4e Bondswedstrijd te Griendsveen voor aspi ranten. Aanvang 10.00u. Vertrek 9-15u. Zondagmiddag wordt om 14.00u de Jeugd- districtwedstrijd tegen District 10 geschoten te Oirlo. Van onze vereniging zijn J. v. Wijlic^, M.v.Ass, M.Meulendijks en B.Camps in het team van district 11 opgenomen. Op 9-10 en 11 dec. a.s. wordt de volgende B.W. geschoten te Horst. Vanaf hedenavond (vrijdag) is de training van aspriranten en jeugd van 19-00 tot 20.00u. Van 20.00u tot 20.30u wordt de jeugd wat meer gericht getraind en daarna zijn de banen open voor onze seniorleden. Wilt u hier rekening mee houden s.v.p. Op Zaterdag 3 dec. a.s. houdt P.D.V. de Maasvolgels uit Wanssum haar nat.tent. er wordt gekeurd in 6 klasse: dus hand gekeurd. Inzetten 's-morgens van 10.00 tot 12.00 uur. Dus 's-morgens brengen en 's-avonds weer terug. Op vrijdag 9 ded". a.s. houden wij onze feestavond in Herberg De Peel. Wij hopen dat alle leden met echtgenote of verloofde aanwezig zullen .zijn om zodoende gezamelijk er een gezellige avond van te maken. JEUGDKERSTTOERNOOI Donderdag 29 dec. is er voor de jeugd van de kerkdorpen van Venray een toernooi in Bergen (in de hal) geor ganiseerd. We hopen dat jullie alle maal meedoen. Geef je zo gauw mogelijk op bij: Tarcicia Voigt tel. 1262. REPETITIE FANFARE In Verband met St.Nicolaas- avond is de repetitie van de fanfare op maandag 5 december van 18.30 tot 20.00 uur. OUDERENVERENIGING ^vnoezeo BBS P.D.V.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1988 | | pagina 4