EXAMENS VENRAYSE MUZIEKSCHOOL. Afgelopen week werden op de Venrayse muziekschool weer de jaarlijkse examens gehouden. Van de Ysselsteynse fanfare en drumband slaagden voor het A examen: Marianne Potten, Femke van Rosmeulen, René Stiphout, Ron v.d.Hoff, Yvonne Potten, Hanneke Peeters, Geert van Dijck, Peter Janssen, Freek Arts, Dirk v.d.Burgt, Luc Janssen, René Keunen, Peter van Dijck, Cindy Mansvelders. B examen: Mark Spreeuwenberg, Wim Lemmens, Esther Emonts, Marloes Potten, Ingrid Janssen, Cindy Loenen met lof, Nicole Loenen met lof, Tjeerd Jenniskens, Walter van Dierenddnck. C examen: Tom Lemmens, Joan Jenniskens. D examen: Hans Michels. Alle geslaagden van harte gefeliciteerd met het behaalde resultaat! Voor de cursus "Hoe vertel ik het de ander", welke in kringverband ge geven wordt, kunt u zich nog voor 1 dec. opgeven bij mevr.Michels tel. 1563. Meer hierover zie Y.N.B. van verleden week. f&/r J In kringverband wordt eveneens een cursus "Informatica" gegeven. Het belang van informatica in onze samenleving is zo groot geworden dat ge sproken wordt van een "Informatiemaatschappij". De computer heeft die V^vLVP.' ontwikkeling enorm versneld en het gezicht van onze samenleving ingrijpend veranderd. Deze cursus behandelt de werking van de computer en geeft een indruk van de voornaamste ervan. (U werkt tijdens de cursus met 2 pers. aan 1 computer). Ook de gevolgen van het toegenomen computergebruik worden besproken, omdat deze niet alleen doordringt in het bedrijfsleven maar ook in privé gebruik, r. De cursus is zo opgezet dat hij voor iedereen begrijpelijk is en er geen speciale voor opleiding nodig is. Het zijn 10 bijeenkomsten op een dinsdagavond van 19-30-22.OOu te beginnen in sept.'89. Om organisatorische reden moeten we hier nu al ongeveer weten hoeveel-.belangstelling hiervoor is. De kosten zijn 40,-- en 5,— inschrijfgeld. Opgave voor 7 dec. tel.1563- IeH Dinsdag j.l. wisten we weer, mede door de goede opkomst, beslag te leggen op de P.Leijsen beker. Heden-avond is de training van de aspiranten van 18.30 tot 19.30 uur. Om 20.00 uur wórdt de wedstrijd van de 6-talcompetitie tegen Overloon geschoten. Iedereen die komt kan in elk geval schieten. Zondag a.s. is de 2e wedstrijd van het 3 wapentoernooi te Haelen. Aanvang 13-30 uur. Op 4 dec. wordt de volgende bondswedstrijd voor de aspiranten geschoten. Zondag a.s. schieten M.en B.Camps met het Limburgs team tegen de bond "Gezellig Samen Zijn". Dit vindt plaats te Koningslust. A.s. zaterdag 26 nov. houdt de ver. de Vredesduif haar tentoonstelling van postduiven in het inkorflokaal aan de St.Servaasweg 1 te Venray. Er wordt op zicht gekeurd. Prijs verh. 1:3. De keuring is van 2 tallen ongeacht doffer of duivin. Inzetten 's morgens van 10.00-11.30 uur. Wij hopen dat onze vereniging hier rekening meehoudt. KIENEN: Op dinsdag 29 nov. a.s. houden wij onze kienavond in Herberg De Peel. Aanvang 19-30 uur. Aangezien het net voor St.Nicolaas is hebben de dames die voor de prijzen zorgen, gedacht om er maar een extra ronde bij te doen, dit voor de gezellige avonden. Dus weer kans om iets extra's te winnen met kienen. Daarom veel plezier en tot kijk op 29 nov. bij Johan en Liesbeth PONYCLUB "DE WELSHRUITERS" Uitslag dressuur selectie te Horst: Lizanne Janssen 1e pr. in de kl.DL2. Yvonne Couwenberg 2e pr. in de kl.DMI Nicole willems 2e pr. in de kl.DL1. Jules Kleuskens 2e prin de kl.BLI. Marlie Geurts 4e pr. in de kl.DL2. Hilda Lemmens 4e pr. in de kl.DB2. Nicole Janssen 4e pr. in de kl.CB2. SPRINGWEDSTRIJDEN 7 en 8 januari te Roggel. Opgave voor 18 dec. bij de secr. DRESSUURWESTRIJD: Op zondag 11 december te Ven-ZelderheideOpgave voor 27 nov. bij de secr.tel.1796. BBS F.D.V. TttYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1988 | | pagina 4