REDAKTIE: dorpsraad JAARGANG! 27 NO. 4 DEZE KEER.Aanstaande zondag begint de ADVENT, de tijd van voorbereiding op het Kerstfeest. Het hoeft geen betoog, dat Kerstmis voor verreweg de mees te christenen hèt feest is van het (kerkelijk) jaar. Vooral op de vooravond van Kerst mis zijn de kerken - voor èèn keer in het jaar - te klein. Hierover zou wel een en an der te zeggen zijn maar het gaat mij deze keer in eerste instantie over de Advents tijd. Deze vier weken vöör Kerstmis zijn niet los te denken van het Kerstfeest. Je kunt natuurlijk - en velen doen dat ook - even vluchtig Kerstmis in de kerk gaan vieren om een beetje in de stemming te komen of om welke reden dan ook... maar dan verlaag je dit mooie feest tot een soort consumptie-gebeuren, het heeft dan 'geen handen en voe ten', als u begrijpt wat ik bedoel. Grote feesten - kerkelijke zowel als niet-kerkelyke.- vragen om voorbereiding; daar stap je niet zo maar even in, daar leef je stapvoets naar toe! De Adventstijd is bedoeld om ons in de juiste - christelijke - stemming te brengen, om het Kerstfeest meer te laten zijn dan alleen maar een gezellig en romantisch feest. L^ten wij de gelegenheid aangrijpen door de komende vier zondagen samen toe te groeien naaf een van de mooiste feesten van het jaar! De tijden van de diverse diensten kunt u hieronder lezen! Kerkdiensten (26/11 - 2/11) Eerste'Zondag van de Advent Vogels-Jeurissen; G.Arts+overl.fam.B.Geurts+overl.fam.Geurts-Peeters ZA 26/11 19.00u ZO 27/11 9.30u 11.15u MA 28/11 19.00u WO 30/11 19OOu VR 2/12 19.00u Vandaag- wordt de Ziekencommunie rondgebracht! MISDIENAARSBEURTENZa 19i00u D.vd Burgt+B.Vergeldt; Zo 9.30u E.Jenniskens en D.Wijnands; ll,15u Marj .en P.Potten; Maandag 19.00u Rob en Thijs Berkers; WO VR 19.00u A.Philipsen+P.vd Munckhof. Doopschema (December): Op de zondagen 4 en 18 december kan het H.Doopsel worden toegediend. Op andere dagen volgens afspraak. Tijdens de Kerstdagen alleen op de vooravond van Kerstmis in de gezinsmis yan 19.00u. Voor alle gewenste tijden geldt: maak uw afspraak minstens een week vöör datum! Spreuk van de week:. "Weest waakzaam want gij kent dag noch uur!" (Mt.25,13) "Een engel daalde neder op zijn sneeuwwitte veder; hij ging Maria groeten op zijn sneeuwwitte voeten. Hij heeft haar luid geprezen als het sneeuwwitte wezen; dat Jezus werd geboren, heeft hij haar laten horen!" (Bertus Aafjes) D.D. 25 november 1988

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1988 | | pagina 1