ZA 6/8 19.00u ZO 7/8 9.30u 11.15u WA 8/8 19.00u WO 10/8 19.00u VR 12/8 19.00u REDAKTiE» DORPSRAAD JAARGANG» 26 NO. 40 DEZE KEER»-Ook deze keer - maar dan voorlopig ook de laatste - nog wat "Kinderpraat"- in de vorm van geformuleerde gebedjes (ook ge lezen in "De Sleutel"): Marianne: "Jezus, ik vind het fijn op aard, maar er is nog zoveel .fout. Nog te weinig mensen weten van U.'Nog te veel mensen denken, dat geweld de oplossing is of ze denken aan geld. Wilt U de mensen op aarde helpen de wereld te verbeteren?" Wendie: "Jezus, ik bid voor U. Ik hoop, dat U mij alles vergeeft, behalve de goede dingen. Amen." Helma"Ik wil graag elke dag braaf zijn, Jezus, maar dat kan ik helemaal niet zo goed. Ik wil graag een hondje maar moeder vindt dat niks." Elsje: "Jezus, ik zou graag in de horeca gaan om de mensen bier te laten drinken, als ze willen. Wilt U me daarmee helpen en als ik het echt weet, dan zeg ik ja!" Petra: "Heer, help me, dat ik zo ga leven zoals U wilt. En dat ik dieren verzorgster kan worden. Laat mij alsjeblieft de biologische school halen zodat ik in eeuwigheid aan U geloof. Amen." Anneke"Jezus, ik weet niet wat ik wil* Ik ben üog niet in de stemming. Ik zie het nog niet zitten." Tineke: "Als Jezus mij nodig heeft en dan doen wat U vér langt. J) at zou b.v. kunnen door politieagente te worden. Amen." KERKDIENSTEN (6-12 aug.) W.Bollen en echtg.; A.van Asten en dochter. (GELEZEN Dienst) (Ned.Hoogmis): Jrd.G.Vergeldt en echtgenote; Jrd.Th.Michels en echtgenote; Zekere Intentie (W). Jrd.Louis Jansen en echtgenote: Welzijn vd Parochie. Overleden familie van Dijck-Driessen Jrd.Familie Philipsen-Groetelaers. Mndd.M.G.van Dijck-Wismans; Toon Janssen. MISDIENAARSBEURTENZa Rob en Tjeerd Jenniskens; Zo 9.30u E.Jenniskens en N.Jaspers ll„15u Marj.Potten en A.Philipsen; Ma Wo Rob en Thijs Berkers; Vrijdag: N.Jaspers en E.Jenniskens. Spreuk van de week: "Als iedereen de top zou bereiken, werd het een saaie boel in het dal!" Mededeling: Het Hoogfeest van Maria Tenhemelopneming (15 augustus) wordt plechtig gevierd in het weekend van 13 en 14 augustus! 31A at WMMM M2»«X UI CC I

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1988 | | pagina 1