Dinsdag 24 mei is er kienen in zaal Roelanzia, aanvang 20.00u. Mevr..Janssen-Noyen zal deze keer van het bestuur aanwezig Zijn. In Venray wordt van 19-23 mei PRODIMA'88 gehouden. Dit is een consu mentenbeurs, met een keur aan stands en een keuze uit zeker 80 deel nemers. Het is zeker de moeite waard om een bezoek aan deze beurs te brengen. Meer hierover staat uitgebreid in de Dag- en Weekbladen. GEMENGDK00R "VIVACE" Willen de dames en heren van het gemengdkoor de H.Mis kcroen zingen morgen zaterdag 21 mei om 2 uur voor het 25 jarig huwelijk van ons koorlid Mevr.Cleven- van Dijck. REPETITIE FANFARE: Vrijdag 20 mei is er om 19.00u repetitie voor het klein koper. Qn 20.00u is er repetitie voor het groot koper. Maandag 23 mei is er geen repetitie WIELERCOMITE Zoals u vorige week in het Y.N.B. hebt kunnen lezen is de wielerronde van Ysselsteyn verschoven naar 31 juliDe opgave van de trimmers geldt dus ook voor 31 juli. Zij die nog mee willen doen kunnen zich alsnog op geven. De inschrijving is gratis bij Mini Resto "De Poest" of Rijwielhuis Bert van Vegchel. Het Wielercomite PONYCLUB "DE WELSHRUITERS"Uitslag concours Siebengewald Achttal een 1e pr. Viertal BCD en viertal A beiden een 3e pr. Ind.dressuur: Yvonne Couwenberg, Mathijs van Asten en Sandra Janssen 1e pr. Lizanne Janssen 2e pr. Ingrid Janssen 5e pr. SpringenLeopold van Asten, Mathijs van Asten (2x) Yvonne Couwenberg, Jules Kleuskens en Simone Willems 1e pr. Jolanda Luyten 2e pr. Leopold van Asten 3e pr. Eirk Couwenberg 6e pr. Pony-spelenMartijn Janssen 4e pr. Nicole Janssen 12e pr. Sandra Janssen 13e pr. C.H. te Nuenen. Springen C Licht Mathijs v.Asten met Fenny de 2e pr. Springen D Beginnelingen: Leopold v.Asten met Quineeny de 1e pr. Springen D licht: Leopold v.Asten met Ostara de 2e pr. Uitslag concours Bergen 12 mei: Dressuur L2: Rian Schepers met Vera de 1e pr. Springen B Irene Philipsen met Zara de 4e pr. Uitslag concours Venlo 15 mei: Dressuur L2: Gerald Arts met Varisciet de 2e pr. Springen klasse B: Rian Schepers met vera de 1e pr. Frank Schepers met Winsor de 2e pr. Cindy Bovee met Victor de 8e pr. Springen klasse L: Irma Bovee met Zilverster 6e pr. Springen klasse M; Gerald Arts met varisciet 4e pr. Tabel A klasse B en L: Rian Schepers met Vera 2e pr. Marcel Schepers met Caesar 4e pr. Proficiat Bij de regionale kampioenschappen voor aspiranten te Nederweert werden de volgende resultaten behaald: Jos Hellegers 3e met 218 p. 18e werd Liane v.Hoof, 20e Mark Derks en 23e Alexander v.d.Broek. Op de veld- en jachtwedstrijd te Vertus (F) werd C.Jansen zesde met 702 ptn. in de klasse zonder vizier. A.Hellegers werd 20e met 860 ptn. Donderdag om 19-30u wordt in Merselo om de D.V.S beker geschoten door het 1e en 2e zestal, vertrek 18.45 u. Zondag 29 mei schiet het 1e zestal te Sittard en het 2e zestal te Merselo can de regkorpskampioenschappen Op 5 en 6 juni zijn de pers. regionale kampioenschappen. OUD-PAPIER: Zaterdag wordt weer oud papier verzameld. Gaarne om 9.00 uur verpakt langs de weg s.v.p. Ophalen: M.Camps, E.Camps, J.Michels en M.Meulenaijks. if Y&SEL5TÉYN/'

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1988 | | pagina 4