SPRYNG MABIBELLE vrijdag 15 april Op 2e paasdag gehouden onderling samengestelde wedstrijd Is gewonnen door Irma Bovee met Victor.Zij kreeg de wissel trofee van H.v.d.Weijer die overhandigd werd door Frans v.d.Wejjer.j 2e werd Gerald Arts met Black Pearl, 3e Jan Schepers met Anita. Ind.dressuur werd gewonnen door Irene Philipsen met Zara, 2e Nancy Philipsen met Nicolon, 3e Wilma Lemmens met Bramoux. Springen1e Hans Philipsen met Cirano, 2e Rian Schepers met Vera, 3e Marcel Schepers met Ceasar. Cross: 1e Irma Bovee met Victor, 2e Gerald Arts met Black Pearl, 3e Jan Schepers met Anita. De R.Nijssen wissel beker is gewonnen door Hans Philipsen met Cirano. 2e werd Rian Schepers met Vera, 3e Irene Philipsen met Zara. Deze laatst genoemde wisselbeker is bestemd voor degene, die met het minst aantal punten uit de bus komt met dressuur en springen samen. PONYCLUB "DE WBLSHRUITERS" Concours te Nuenen: Dit vindt plaats op donderdag 12 mei. Opgave is mogelijk tot 10 april bü de secr. 1796. Uitslag onderlinge wedstrijd: Klasse AB Sandra Janssen 1, Simone Willems 2. Klasse beginnelingen: Mathijs van Asten 1, Nicole Janssen 2, Hilda Lemmens 3 en Jules Kleuskens 4. Andere klassen: Lizanne Janssen 1, Yvonne Couwenberg 2, Marlie Geurts 3, Srik Couwenberg 4, Leopold van Asten 5, Serve Keijsers 6, Nicole Willems 7, Monique Couwenberg 8 en Jolanda Luyten 9- 0d zaterdag 18 .juni a.s. organiseert Wielercomite Ysselsteyn wederom een groot wielerfestijn. Bij deze doen we ook een beroep de Ysselsteynse trimmers, om hun krachten eens met elkaar te meten in een wedstrijd. In verband met de organisatie (benodigde vergunningen e.d.) verzoeken wij de trimmers dit zo snel mogelijk kenbaar te maken bij: Rijwielhuis Bert v.Vegchel of Mini Reso "De Poest". Opgave voor 30 april a.s. A.s. zaterdag inkorven voor Houding, dit is voor de A duif a 2, per liefhebber. Inzetten 's middags van 13-300-13.30u. Mandendienst G.v.Osch en W.Philipsen. Venray rijden Th.Hendrix. Mandendienst 16-4: Th.Teunissen en Ron Thijssen. Venray rijden M.Hellegers A.s. zaterdagavond met de uitslag betaald worden voor er een willen hebben het komende seizoen, er is ook gelegenheid tot het betalen van de midfond clubs, derby's Oost-Br. en CC koppel CC 1000 Cup auto poel Orleans. Wij hopen dat hier goed gehoor aan wordt gegeven. RUITER VERENIGING De Peelciraver"Op ZONDAG 1? april zal de rui tervereer groot ruiterconcours organiseren waar ongeveer 800 paarden worden verwacht om met elkander de strijd aan te binden in o.a. Ook zal het publiek een show met Friese paarden teld Daarnaast organiseert de Ruitervereniging in een te plaatsen tent op het concours terrein aan de Jan Poelsweg op vrijdag en zaterdag enkele pop-evenementen. VRIJDAG 15 april: Dan zal vanaf 20.00 uur optreden de bekende groep: Spryng&Maribelle ZATERDAG 16 april: Eveneens vanaf 20.00 uur optreden van een groep van eigen bodem met 2 Ysselsteynse jongens: STEINWAY Nadere berichten volgende week. dressuurspringen enz. en koetsen worden voorgescho-

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1988 | | pagina 6