ATTENTIE: Door omstandigheden is het kienen deze week niet op "dinsdag maar op maanaag 25 jan- om l9«30u in zaal Koelanzia. Mevr.Janssen-Noyen zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. LANGLAUFEN.26 jan. Mochten de weersomstandigheden goed zijn, vertrek om 7-30u bij de kerk. Denk aan; goede kleding, brood voor onderweg, een pas is niet persé nodig, als u er een hebt neem hem maar mee, of een ander indentiteitsbewijs, bv. rijbewijs. De onkosten zijn 40,hier is verzekering en ski-leraar bij inbegrepen. Als de weersomstandigheden niet gunstig zijn en het langlaufen niet gaat wordt u gebeld. Ga dus zelf niet bellen. Als we a.s. dinsdag niet kunnen gaan, dan hopen we dat het een week later, 2 febr. wel door kan gaan. Bij het jaarprogramma hebt u allemaal een formulier gekregen voor het betalen van de contributie 32,50. Wilt u dit a.u.b. doen vóór 1 febr. Leg het dus niet te ver weg. U kunt ook bjj een van de bestuursleden betalen. Bij voorbaat hartelijk dank. BOERENBRUILOFT 1988. De L.L.T.B. aisstandsorganisatie heeft dit jaar de organisatie van de Boerenbruiloft. Wij als L.V.B. zijn een zusterorganisatie van de L.L.T.B. en kregen als zodanig een uitnodiging om deze bruiloft bij te wonen en mee te vieren om er samen een gezellig feest van te maken. Hieraan geven we natuurlijk zoveel mogelijk gehoor, met echtge noot en samen in gepaste klederdracht. Tot ziens a.s. zondag 24 jan. om 14.00u in de "Smelehof INTERNATIONAAL JONGERENKAMP 1988 TE YSSELSTEYN Heb je ai plannen gemaakt voor de zomervakantie van 1988? Nee? Kijk eens wat wij voor jou en je vrienden-innen ook dit jaar weer hebben. Een keigezeilig, knotsgek, knalgoede internationale activiteit. Hou de volgende datum maar- vast vrij van zaterdag 16 juli fc/m zat. 23 juli. Dan komt het buitenland naar je toe. K.P.J.-Limburg organiseert een internationaal jongerenkampweek die gehouden zal worden op "De Peelhaas" bij ons in Ysselsteyn. Wij verwachten o.a. jongeren uit de volgende landen: België, West-Duitsland, Luxemburg, Denemarken, Groot Britanië, Noorwegen, Zweden, Finland, Zwitserland, Oostenrijk^, Griekenland, U.S.A. Canada, en misschien ook uit Azië, Afrika en Kenia. Hier MOET je bij zijn. Wil ie meer weten bel dan naar Hilde Michels tel.1563. Groetjes K.P.J. Ysseslteyn. LEDEN OPGELET Op vrijdag 22 jan., a.s. organiseren wij een kwisavond om 20.Q0u bij zaal Roelanzia. E.H.B.O. Er zijn nog enkele plaatsen vrij voor de EHBO-cursusDeze 10 lesavonden durende cursus start 24 februari en zal worden gegeven door R.Kejjzer en L.Keijzer-Bors. Nadere informatie en aanmeldingen bij A .van Et ten, Veenmos 31, tel.04785-1795. Bij voorkeur na 18.00 uur. Jaarvergadering Maandag 25 jan. om 20.00 uur is de jaarvergadering van fanfare en drum band in het gemeenschapshuis. Alle leden worden dringend verzocht op deze vergadering aanwezig te zijn. Ook de leden van de jeugddrumband en jeugdfanfare zijn welkom op deze avond. Op het indoor-torenooi te Duren (D) schoot M.Camps 566 ptn. Zondag a.s. is er weer een bondswedstrijd voor de aspiranten. Deze wordt op onze banen geschoten om 10.00 uur. OUD-PAPIER Morgen-zaterdag wordt weer oud papier- verzameld. Dze keer wordt het opgehaald door M.Verhoven, M.deWit, M.v.Vegchel en J.v.d.Broek. Vertrek 9-00 uur. PONYCLUB "DE WELSHRUÏTERS" Uitslaglcwis te Horst. Hilda 'Leramens en Simone Willems 1e pr. Sandra Janssen 3e prNicole Willems 9e pr. - Uitslag snringwedsfcrijd Horst^ Simone Willems en Leopold en Mathijs v. Asten 1e pr. Jules Kleuskens 2e pr. Jolanda Luyten 3e pr. Lizanne Janssen 4e pr. behalve deze ruiters werden Leopold van Asten en Yvonne en Erik Couwenberg ook nog geselecteerd om deel te nemen aan de Limburgse kampioenschappen Nieuwe dressuurproeven boekjes. Per 1 april zal er een nieuw boekje verschijnen. De kosten hiervan bedragen 10,/boekje. Ze-kunnen worden besteld bij de secr.tel.1796

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1988 | | pagina 4