AGRARISCHE VRÓUWEN AGENDA .ÉS Eerste H. Communie. Zondag 10 mei, tijdens de mis om 10.00 uur zullen de leerlingen van groep b hun 1e H. Communie doen. Enkele praktische punten dienaangaande: rQMf'fiLï? 1. De communicantjes worden om 9.30 uur bij de basisschool verwacht. Jgüi Om 9.^+5 uur trekken ze, begeleid door de fanfare en drumband k> naar de kerk. (Bij goed weer rondom "t plein). 2. Voor de ouders van de communicantjes zullen de eerste 9 banken van het midden schip worden gereserveerd. Zoals bekend mogen de gezinsleden bij de ouders in de gereserveerde banken plaatsnemen. Verdere familieleden kunnen hierachter of op de stoelen plaatsnemen. Opm.Zouden de mensen, die geen communicant in hun midden hebben en gewend zijn naar de H. Mis om 10.00 uur te gaan, dit weekend a.u.b. een andere mis willen volgen i.v.m. eventueel plaats gebrek. 3. Het kinderkoor zal een gedeelte van de zang verzorgen. A. Willen de bewoners van de kom op deze dag a.u.b. vlaggen. 5. Foto"sEr zal door dhr. R. v.d. Leur uit Venray na de mis een groepsfoto in de kerk gemaakt worden en van ieder kind, wanneer het de hostie ontvangt. Daarnaast zullen er tijdens het trekken naar de kerk en tijdens de viering nog foto's gemaakt worden. Over het bestellen der foto's zult U nog schrif telijk geïnformeerd worden. Video. Er zal van de totale viering een video-opname gemaakt worden. U krijgt nog bericht, wanneer deze opname in de gemeenschapsruimte van de basisschool vertoond zal worden, waarna geïnteresseerden deze band a 30, kunnen bijbestellen. Opm.1. Mogen we U in het belang van de viering met klem vragen in de kerk het bij bovengenoemde beroepsfotograaf en de video-opname te laten. 2. De communicanten hebben om begrijpelijke redenen maandagmorgen 11 mei vr Serenade Vrijdag 8 mei serenade aan het zilveren bruidspaar Spreeuwenberg-ArtsBijeen komst bij het gemeenschapshuis om 19.15 uur. Eerste H.Communie: Zondag 10 mei begeleiden we de kinderen die hun eerste H.Communie doen naar de kerk. Bijeenkomst bij het gemeenschaps huis om 9-30 uur. Dames denken jullie aan dinsdag 12 mei 9-15 uur bij Bos. Bij ver hindering voor maandag bellen tel. 565. A.s dinsdag 12 mei is er het gemeentehuis Venray de themamiddag "Vrouwen Wonen en Woonomgeving'.' 1 Aanvang 13*30-19.30 u. Meer informatie hier- over in het Y.N.B. van verleden week. We hopen dat er van Ysselsteyn ook belangstelling zal zijn voor deze intressante thema-middag. Wij maken u er nu alvast op attent dat de zit ting voor uitbetaling uit het R.B.S. is op vrijdag 22-5 en zaterdag 23-5. krouwe^ Op zaterdag 9 mei houdt de tennisvereniging OPEN DAG van '9-00 tot 16.00 uur. Onze leden kunnen dan een introducee meebrengen. Ook alle andere niet leden zijn van harte welkom. Men heeft nu dus de kans, om verder zonder enige verplichting kennis te kunnen maken met tennissen. Er zijn tennisrackets en ballen aanwezig. Gelieve sportschoenen mee te brengen. d» 1W1

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1987 | | pagina 4