k EVENEMENTENAGENDA 7 jan. Feestavond LVB. 10 jan. Prinsebal. 11 janWielerveldrit 14 janDorpsraadvergadering 17 jan. JeugcL-Prinsebal. 21 jan. Jaarvergadering Ruiterclub. 24 jan. H.Vormsel. 25 jan. Liedjes middag uitreiking reuzekluut uitkomen boerenbruidspaar. 26 jan. Jaarvergadering LVB. 27 jan. Jaarvergadering LLTB. 30-31 jan. Bonte Avonden. 2 febr. Jaarvergadering fanfare-drumband 11 febr. Dorpsraadvergadering. 12 febr. 15 febr. 17 febr. 21 febr. 22 febr. 25 febr. 28 febr.1 11 maart 13 maart 15 maart 8 april 10 mei ,13 mei 31 mei Ouderenavond Carnaval. Boerenbruiloft. Alg.voorl.werk Groene Kruis LVB Aid Wieverbal. Receptie Jeugd Prins. Truyer-avond ,2,3 maart Carnaval. Dorpsraadvergadering Jaarvergadering T.V.Y. Onderlinge solistenconcours fanfare-drumband Dorpsraadvergadering 1e H.Communie. Dorpsraadvergadering Stratentoernooi S.V.Ysselsteyn Langs deze weg nodigen wij al onze leden uit voor de feestavond op 7 jan. a.s. We beginnen om 19.30 uur met een H.Mis in de kerk. Hierna gaan we naar het Gemeenschapshuiswaar we eerst een heerlijk kop koffie met een krentebol aangeboden krijgen. Hierna treden voor ons op een damescabaretgroep uit Volkel, Ondanks Alles Blij. In de pauze is er nog koffie met vlaai. Het belooft een gezellige en ontspannende avond te worden en we hopen dan ook veel leden te mogen begroeten. Het ligt in de bedoeling dat er bij voldoende belangstelling een cursus:Politieke scholing gegeven wordt. Waarom? Politiek is ook voor U. De politiek houdt zich met ons bezig, dan moeten wij ons ook met politiek bezig houden. Bijna alles heeft met politiek te maken en wordt er door beïnvloed. Daarom is het belangrijk dat we op de hoogte zjyi en mee denken en mee doen. Wat wordt er in deze cursus zoal behandeld? Er wordt informatie gegeven over.de gemeente over o.a.: Hoe werkt de gemeente, waar houdt een gemeente zich wel en waar niet mee bezig, bij wie kun je voor verschillende zaken terecht, hoe worden besluiten genomen, hoe kun je als burger je zegje doen op de gemeente, politieke stromingen enz. De bprsus omvat 5 of 6 lessen, waarvan de laatste waarschijilijk een bezoek zal zijn èan 'een commissie- en of raadsvergadering. De eerste bijeenkomst is op 19 jan.'s avonds Tijd, duur en onkosten worden nog nader bekend gemaakt. Degene die intressen hebben kunnen zich opgeven tot 11 jan. tel.563- De cursus zal gegeven worden door Mevr. A.Bosmans uit Venray. In de maand januari zal mevrJanssen-Noyen de zieke leden in het ziekenhuis bezoeken. Bestuursvergadering Maandag 5 januari is er na de repetitie van de fanfare een bestuursvergadering Aanvang 22.00 uur. Dinsdag 6 januari is er weer volksdansen en gymnastiek. Aanvang twee uur in het gemeenschapshuis Smelehof. Woensdag 7 januari is er vweer kienen om half twee in'het gemeenschapshuis Snelehof 't Bestuur wenst allen nog een GELUKKIG NIEUWJAAR JONGERENKOOR. Het jongerenkoor heeft op de repetitieavond uit enkele namen een naam gekozen om naar buiten uit op te treden. Het is de naam Enjoy Together (samen plezier). Jongens en meisjes die graag zingen zijn van harte welkom om het koor te versterken. Vooral jongens!!! We nodigen hen uit om eens op een repetitieavond te komen luisteren, die iedere woensdag van 20--15 tot 21.45 uur in "De Koel" gehouden wordt. Iedereen die heeft meegewerkt tot het slagen van ons koor hiervoor onze hartelijke dank. En moge het jongerenkoor "Enjoy Together" ook in 1987 een zinvol bestaan hebben. Het contactadres is José Geurts, tel.nr. 824. Willen de dames van het gemengd-koor de H.Missen komen zingen op vrijdag 9 januari om 13-00 uur voor het 25 jarig huwelijk van Michels- Bennebroek en om 14.30 uur voor het 40 jarig huwelijk van Jaspers- Lenssen. OUDERENVERENIGING YasetaTBvR/J

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1986 | | pagina 2