JAAR Voor de laatste keer ziet U dit vignet in Y.N.B. De feestelijkheden bij het 50-jarig bestaan van de Parochie H.Oda te Ysselsteyn zijn afgesloten We kunnen alleen maar zeggen het was fijn Het Feestkomité wil dan ook graag IEDEREEN bedanken die op enigerlei wijze aan het slagen van dit feest heeft meegeholpen en heeft bijgedragen. Ook op financieel gebied is de vooropgestelde doelstelling bereiktn.l. om het feest zoveel mogelijk zonder kosten voor de kerk te doen plaats vinden. De Revue heeft zich financieel net kunnen bedruipenterwijl de overige feeste lijkheden een klein tekort te zien geven, maar als nog eens wat gedenkboekjes kunnen worden verkocht dan is .ook hier de balans sluitend. We kunnen dan ook gerust stellen dat alles, zich heeft kunnen afspelen zonder direkte kosten voor de kerk. Deze heeft er dan ook alleen maar enkele prachtige cadeau's aan over gehouden, waarvoor het Kerkbestuur' terecht dankbaar is-;. Zonder anderen tekort te doen menen we toch enkele groeperingen apart te moeten bedanken en wel: Allereerst de REVUE, georganiseerd door Toneelver.Crescendo en alle anderen die er verder aan meewerkten. Prachtig!! Dit was een stuk Ysselsteyn- promotion dat er zijn mocht. Ook dank aan zangkoor "Vivace" voor de prachtige zang bij de jubileum-mis en Blaaskapel De Smeleblaozers"die belangeloos tijdens de receptie optraden. Ook Jera-70 onze dank. Zij waren garant voor de kosten van Gospelgroep "Relite" en bleven uiteindelijk met een nadelig saldo zitten ondanks de toch grote opkomst van de jeugdigen.Verder nog een woord van felicitatie en dank aan de werkgroep die de TENTOONSTELLING organiseerde en mee gestalte gafTenslotte allen hartelijk dank die op enigerlei wijze meehielpen en zich hier of daar belangeloos en met volle inzet gaven voor een goede organisatie en opzet van deze feestelijkheden. Alles bij elkaar zijn 100 a 150 mensen in de weer geweest voor dit feest en hieruit blijkt weer eens de zin van de woorden: EENDRACHT MAAKT MACHT Het feestkomité kan terugzien op een geslaagd feest en wil zich dan ook hiermede opheffen met een in hun ogen waargemaakte opdacht. NOGMAALS ALLEN HARTELIJK DANK. Feestkomité viering 50 jaar parochie H.Oda Ysselsteyn. TONEELVERENIGING "CRESCENDO". Op woensdag 28 mei a.s. om 20.00 uur in de Smeiehof, is er een afscheidsavond van al diegene die meegewerkt hebben aan de revue. Samen zullen we de revue nog eens bekijken en gezellig napraten. Tevens kunt U op deze avond foto's bestellen. Woensdag 4 juni is de jaarvergadering voor onze leden. Het Groene Kruis Ysselsteyn zal, bij voldoende deelname (15-20 personen), in het hajaar '86 in Ysselsteyn een afslankcursus starten. Deze cursus is bestemd voor mensen.^ die niet alleen op een gezonde en verantwoorde wijze willen af slanken,, maar vooral ook daarna op gewicht willen blijven. De cursus bestaat uit 15 wekelijkse -bijeenkomsten gegeven op waarschijnlijk de donderdagavond. Deze 15 bijeenkomsten bestaan uit eén kennismakingsbijeen komst, 8 bijeenkomsten onder leiding van een diëtist(e) over gezonde voeding, 5 bijeenkomsten met produktinformatie en over voedselbereiding en tenslotte een bijeenkomst beter bewegen. Deelname aari de cursus kost voor leden van Het Groene Kruis 25,5 niet-leden moeten 125,betalen. Voor deze cursus kunt U zich tot uiterlijk 25 juni a.s. opgeven tijdens de spreekuren op maandag, woensdag .erf. vrijdag van 13.30» - 14.00 uur. Tel. 04785-492. x Afslankcursus Groene Kruis Ysselsteyn Hsh8 Vestjen8 Wijkverpleegkundige i

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1986 | | pagina 2