S DORPSRAADSVERGADERING Het Dagelijks Bestuur nodigt U hierbij uit voor de vergiöering van de Dorpsraad, welke wordt gehouden op woensdagt 14 mei a.s. in gemeenschapshuis "Smelehof"; aanvang 20.00 uur. AGENDA 1. Opening; 2. Notulen van de Dorpsraadsvergadering d.d. 9 april 1986; 3. Ingekomen stukken en mededelingen; 4. Het behoud van de kwaliteit van de wegen in het buitengebied: - wat mogen wij in dezen verwachten van de gemeente? - wat kunnen wij er zelf- aan doen? 5. Uitgave nieuwe dorpsgids; 6. Brief gemeente Venray betr. .aansluiting op het aardgasnet van de omgeving Heide, Veulen en Ysselsteyn verslag informatie-avond d.d. 13 mei 1986; 7. Betrokkenheid van de Dorpsraad by de plaatsing van boerderij Puttenweg 34 op de monumentenlyst 8. Rondvraag en sluiting. MEDEDELING DORPSRAAD Met ingang van 1 mei 1986 is het sekretariaat van de ouderraad van de St. Oda- basisschool door mevrouw M. Reynders-Jansen overgedragen aan mevrouw J« Smits Pingen, wonende Ysselsteynseweg 61, 5813 BK Ysselsteyn. EVENEMENTEN-AGENDA 14 mei Dorpsraadvergadering. 18 mei Mixtoernooi korfbalvereniging. 20 mei Leden-vergadering VZO. 25 mei Stratentoernooi Voetbal-Korfbalclub. 7 juni Renunie "Mixed Stars". 11 juni Dorpsraadvergadering. 12 juni Viering 25 jaar VZO. 13 juni Schoolreis groep 7 en 8. 15 juni Braderie met kindermarkt VZO. 21 juni Oud ijzer-aktie fanfare-drumband. 22 juni Dorpszeskamp. 29 juni Ochtend-concert fanfare-drumband georganiseerd door de Vriendenkring. 3 juli afscheidsavond groep 8. 9 juli Dorpsraadvergadering. 14 t/m 18 juli Jeugdwielerronde. 18 juli Wielerronde Ysselsteyn. 9 t/m 16 aug. Jera Kampweek. 19 aug. Ledenvergadering VZO. Maandag 12 mei is om 19.00 uur de avondmis voor ons overleden lid, mevr.v.Beers-Stevens. We hopen dat veel leden deze H.Mis bij zullen wonen. Dinsdag 13 mei is er om 20.00 uur kienen in zaal Roelanzia. Mevr.Kusters-v-Vegchel zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. In de maand mei zal mevrJanssen-Noyen, tel.584, de zieke leden in het ziekenhuis bezoeken. Zoals U reeds in ons jaarprogramma hebt kunnen lezen, gaan we op 27 mei olv.dhr.Peeters, een fietstocht door de Peel maken, tijdens deze tocht zal hij ons vertellen over het nog onbekende van onze eigen streek. De route is als volgt: vertrek om 10.00 uur bij Herberg "De Peel", via Ysselsteynseweg,Rouwkuilenweg, Ossendijk gaan we naar de Ballonzuil waar we even zullen stoppen. Dan gaan we via Zwart water, Siberië richting Vredepeel en Westerbeek. In Westerbeek zullen we gezamelijk een koffietafel gebruiken. Nadat we de inwendige mens versterkt hebben gaan we door de Ripse bossen naar d'n Byit waar dhr.v.d.Weyer ons nog zal vertellen en laten zien over het turf steken. Hierna gaan we naar de Anthurium- kassen van de fa.Cuppen. Om ongeveer 17.00 uur zijn we weer terug in Ysselsteyn. De onkosten voor deze dag zijn 12,50. Opgave voor 20 mei bij mevr.Michels tel.563. trouwe #4? Namens de Gemeente Venray willen we degenen die een uitnodiging daartoe ontvingen even herinneren aan de vergadering op DINSDAG, 13 mei a.s. om 20.00 uur in zaal Roelanzia met de aanleg gas buitengebieden. Gezien het belang en de korte tijd van voor bereiding is het zeer gewenst dat ALLE genodigden op deze vergadering aanwezig zijn. gemeente venray

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1986 | | pagina 2