B. Vertieyen, IJsselsteyn tel. 04785-837 VIDEO-BAND REVUE en PAROCHIEFEEST Zowel van de Revue als van een samenvatting van het hele paroohiefeest is een video-band gemaakt. U kunt van beide een copie krijgen. Kosten: alleen revue één band 35, gehele feest incl. revue (2 banden).../ 70, Opgave tot uiterlijk 7 mei a.s. bij: A.Tielen tel.354 (of Rabobank tel. 557). BASISSCHOOL-OUDERRAAD Vakantie. De gehele volgende week hebben de kinderen vakantie. Maandag 12 mei begint de school weer. Politietoernooi. Woendag 7 mei nemen we met ons school-elftal deel aan het politietoernooi te Venray, op het sportpark "De Wieen" Vertrek: 12.45 uur vanaf de school (busje). Bibliotheek. De uitleen van boeken van de bibliotheek is na de Hemelvaartvakantie voor groep 3 t/m 8 op dinsdagmorgen. Foto's 1e H.Communie. De foto's zullen op het einde van deze week klaar zijn. U kunt ze zien en bestellen op maandag 12 en dinsdag 13 mei tijdens de schooluren in het handenarbeidlokaal (losstaand gebouw) van de basisschool Zaterdag j.l. vond het koningschieten weer plaats. Na een spannende strijd 's-middags werd 's-avonds de finale geschoten welke tussen de hoogste 8 schutters ging. Uiteindelijk bleek M.Camps de sterkste voor J.Michels en C.Jansen. Een prima prestatie leverde P.Bus door als jeugd-schutter op de 4e pl. te eindigen. Zondag behaalde P.Bus een 4e pl. met 218 ptn. in een wedstrijd met het jeugdteam van disctrict 11. In dezelfde wedstrijd behaalde B.Camps 206 ptn. Uitslagen disctrlcts-kampioenschappen Dames kl.2: J.koonings-Litjens 3e pl. kl.4: L.v.Hoof-Ceelen 1e pl. Junioren kl.1: P.Bus 2e pl. kl.4: J.Verhoeven 3e pl. Senioren kl.1: M.v.Veghel 3e pl. kl.2: J.Arts 2e pl. Apsiranten S.Gielis 1e pl. S.Bus 2e pl. Teams: 1e 6-tal 1e pl. 2e 6-tal 3e pl. Samenstelling 6-tallen na 8 bondswedstrijden 1e 6-tal 2e 6-tal 3e 6-tal M.Camps J.Jansen J.Koonings J.Michels M.v.Veghel J.Arts T.H.Jansen P.Bus J.Koonings-L. A.Hellegers J.v.d.Broek F.Jansen C.Jansen B.Camps W.Arts J.v.Wijlick M.v.Hoof >L.v.Hoof-C. Rest. 6-tal M.MeulendijksA.Jansen-H.A.Jaspers, J.Verhoeven, P.Verhoeven. Gratis verkrijgbaar boekje "KALVEROPFOKPROGF.AMMA" "De beste basis voor topprodukties in de toekomst n telefoontje is voldoende. enoe

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1986 | | pagina 4