STRATENTOERNOOI VOETBAL EN KORFBAL Op zondag 25 mei a.s. om 11.00 uur, organiseert de voetbal- en korfbalclub een stratentoernooi voor alle inwoners van Ysselsteyn. Opzet van dit toernooi is om alle inwoners van Ysselsteyn bij het voetbal- en korfbalgebeuren te betrekken. Voor dit toernooi is Ysselsteyn in 12 straatgroepen verdeeld. Elke straatgroep levert een voetbalteam dat bestaat uit heren vanaf 16 jaar, en een korfbalteam, dat bestaat uit dames vanaf 15 jaar. Elk team heeft een aantal actieve en niet-actieve deelnemers. Dus mensen die nooit gevoetbald of gekorfbald hebben krijgen zeker de kans mee te doen. Veteranen van de voetbalclub en recreanten van de korfbalclub zijn actieve deelnemers. Leden van beide verenigingen die niet in Ysselsteyn wonen, kunnen meedoen bij een zelf te bepalen straatgroep. 's Avonds is er een gezellige voortzetting met de Smelebloazers in de Smelehof. Voor opgave en meer informatie kunt u terecht bij de contactpersoon van uw straatgroep contactpers Martin Michels Wim Smeets 'Jan Vergeldt Peter Claessens Straatgroepen Meerselsepeel/Kempkesberg/Peelweg 2. Heidsepeelweg/Peter Janssenweg/Jan Poelsweg/ Buntweg 3. Ringweg/ZeiIbergseweg 4. Pastoor Jacobspeel/Deurneseweg/Ossedijk 5. Steegse Peelweg/Kievitsweg/Puttenweg (tot Paardekopw. Ontgi nni ngsweg/Peelken Kerkweg Voor beide sporten ds de poule-indeling als volgt Poule A nrs. 1 t/m 6 Poule B nrs. 7 t/m 12 Voor een goed verloop van de organisatie is het belangrijk dat men zich op tijd aanmeldt bij de contactpersoon. Martin Smits Wim Broers Geert van-Gassel Mario van Hees Mark Pijnenborg Toon Kuunders Wiek Arts Peter Koopmans tel.nr 563 782 770 317 219 707 37—174 742 04932-380 523 408 806 6. Litsenbergweg/Montfortstraat/van Beurdenweg 7. Timmermanseweg(tot Paardekopweg) 8. Ysselsteynseweg/Rouwkuilenweg/Gazellenbaan/ Pottenvenweg 9. Timmermanseweg (na Paardekopweg)/Moosdijk/ Paardekopweg/Puttenweg (na Paardekopweg) 10. Veenmos/Moerslag/Kienhout/Grauwveen Ij.. Pioniersstraat/Immenhof/Dillingstraat 12. Pater Tulpstraat/Blok Litsenbergweg/Lovinckplein/ I

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1986 | | pagina 6