i 6 ano c en JUBILEUM -BOEK Bij gelegenheid van het 50-jarig bestaan van onze parochie is er een mooi JUBILEUMBOEK gedrukt. De tekst is opgesteld door de heren G.Schutte en G.Verlinden uit Venray,nadat Pater de Hosson een en ander reeds had opge tekend in de voorgaande jaren. Het gehele boek is 100 pagina's dik en verluchtigd met een aantal aangrijpende foto's. De lay-out is netjes v erzorgd door Drukkerij Boonen uit Neer. Natuurlijk wil minstens ieder gezin in Ysselsteyn dit boek hebben, waarin het geestelijijke leven vanaf 1921 tot 1986 staat beschreven. Per periode van de geestelijke leider vanaf Pater Tulp tot pastoor van Uden is een en ander op goed leesbare wijze gerangschikt. De prijs hoeft het ook niet voor te laten, n.l. 10,- per exemplaar. In de loop van de komende week zal dit boek huis- aan-huis te koop worden aangeboden. Mocht U later nog exemplaren willen heb ben, dan kunt U deze bij de leden van hert feestkomité verkrijgen, ofwel op de Rabobank tijdens de kantooruren. REVUE? De voorbereidingen voor de revue komen in het eindstadium en deze belooft een groot succes te worden. Kaarten zijn nog steeds in voorverkoop ver krijgbaar bij de bekende adressen. Prijs 5,- per kaartje. TENTOONSTELLINGOok de tentoonstelling in de kerk krijgt haar laatste voor bereiding. Veel werk is er al verzet, maar... de commissie mist nog één foto, n.l. van Pater Venhovens. Wie kan hen er aan helpen. Graag een telefoontje naar Mevr.Lemmens-Maas, Timmermannsweg 54. tel.532- Volgende week hoort U meer van ons over het programma PARQCHIECADEAU- Zoals wij vorige week reeds meldden hebt U met z'n allen het geld voor twee geschenken namens de parochianen bijeengebracht. Het beeld van St.Oda zal weer gaan prijken op het priesterkoor, maar nu heeft het komité ook een mooie ANTIEKE GODSLAMP welke als tweede cadeau gedacht werd, kunnen aankopen. Beide stukken zult U vanaf zaterdagavond, 19 april kunnen bewonderen in de kerk. Nogmaals allen dank voor debijdrage in deze cadeau's* Dinsdag 8 april is er weer kienen. We beginnen nu weer om 20.00 uur in zaal Roelanzia. Mevr.Pouwels-Fransserj zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Voor het uitstapje op 29 april kunt U zich nog opgeven tot 10 april, tel. 563- Meer hierover zie Y.N.B. van verleden week. Degene die zich opgegeven hebben voor de Dag voor alleenstaanden op 10 april in Venlo, willen die er voor zorgen dat ze om kwart vóór 9 aan de kerk zijn voor gezamelijk vertrek. Federatief solistenconcours te Oirlo. Op zaterdag 5 en zondag 6 april, wordt in het gemeenschapshuis "De Linde" te Oirlo het jaarlijkse solistenconcours van de federatie gehoudén. De opening op zaterdag is om 12.00 uur en de laatste prijs uitreiking is om 19.45 uur. Zaterdag zijn er geen deelnemers uit Ysselsteyn. Op zondag is de opening om 11.00 uur. Het optreden van de Ysselsteynse muzikanten te weten 19 solisten en een trio, valt tussen 12.30 en 21.40 uur. De laatste prijsuitreiking is om 22.15 uur. De muzikanten worden verzocht een half uur voor hun optreden aanwezig te zijn. Er is gelegenheid om in te spelen in de Basisschool, Hoofd straat 28, ingang achterom. Het concours is op beide dagen toehanke- lijk voor publiek. Wij willen alle deelnemers veel succes toewensen. J AA0

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1986 | | pagina 2