t K z. J P.D.V foeter, In het kader van de Vastenactie komt op dinsdag 4 maart om 13.30 uur in zaal v.Dijck in Oostrum, mevr.Koech uit Kenia een inleiding houden over projcten in haar dorp Kiptere in West Kenia, die in 1984 gesteund werden door de Vastenactie. Uitgebreide informatie heeft al in de kranten gestaan. We hopen dat er van onze afd. ook belangstelling zal zijn voor.deze kring activiteit. Woensdag 5 maart organiseert de Firma v.Gassel in samenwerking met de Stichting Groenten en Fruit, een voorlichtings avond om 20.00 uur in gemeenschapshuis Smelehof. Er zal d.m.v. inleiding, dia-serie, bespreken reepten enz. uitgebreide infor matie gegeven worden over groenten en fruit. Tévens is er aan deze avond een loterij verbonden. Op deze avond is iedere belangstellende van harte welkom. Al vele jaren is de eerste vrijdag in maart WERELDGEBEDSDAG VOOR VROUWEN. Telkens doen andere vrouwen uit een bepaald land een gebedsdienst samenstellen. Dit jaar hebben dit vrouwen uit Australië met als thema: "De juiste keuze maken".Als L.V.B. hebben wij gemeend om ook hier aandacht aan te schenken. Op vrijdag 7 maart staat de avondmis, om 19.00 uur in het teken van deze Wereldgebedsdag. We hopen dat er veel L.V.B. leden zich even vrij maken om deze H.Mis bij te wonen. In de maand maart zal mevr.v.dBoogaard-Joosten tel.666, de zieke leden in het ziekenhuis bezoeken. MgrRonckentoernooi Op zondag 2 maart, zullen 6 jeudige muzikanten van de fanfare deel nemen aan het Mgr.Ronckentoernooi in Oostrum. Dit is een solistenconcours voor muzikanten tot 18 jaar uit de gehele provincie Limburg. Oostrum is een van de vier plaatsen waar dit jaar een voorronde gehouden wordt. De finale ronde zal op zaterdag 3 mei in Venray gehouden worden. De deelnemers zijn: Ineke van Dijck, Joan Jenniskens, Wendy Kuunders, Peggy Lemmens, Tom Leramens, Conny Stiphout. Het optreden van de Ysselsteynse muzikanten is tussen 13-30 en 14.30 uur. Het toernooi is voor iedereen toegangelijk. Wij wensen de deelnemers veel succes toe!! weg 9- Elly Voor jullie veel tennis JEUGDDORPEN-TOERNOOI Dit jaar wordt weer een Paas- toernooi voor de jeugd van de kerkdorpen georganiseerd, en wel op 1-2 april. Opgave hiervoor is mogelijk t/m 16 maart. De onkosten bedragen 3>te voldoen bij opgave. Je kunt je opgeven bij: Jan v.Vegchel, Litsenberg- v. Wijlick, Pottevenweg 16. alle hopelijk mooi weer en plezier. 5 maart is er weer kienen in het gemeen schapshuis Smelehof. Aanvang half twee. Dinsdag 18 maart is er een toneel uitvoering van de Kerkdijkers Servasius Venray OUDERENVERENIGING Ruiterclub De Peeldraver. Ned.kampioenschappen te Wanroy. Jan Philipsen met Zander de 4e prijs. Helpende moeders in de maand maart zijn: Groep I: 4 maart Gijs Crienen. 6 maart Dennis Lemmens, 11 maart Sjóerd Ewals. 13 maart Ferdy Seuren. 18 maart Rob Menheere. 20 maart Ivin Hendriks. 25 maart Kathelijn de Wit. 27 maart Luke Aarts. - - V Groep II: 5 maart Jeffrey Verstegen. 7 maart Linda Pouwels. 12 maart Manuela Poels. 14 maart Danielle Baltissen. 19 maart Rudolf Keijzer. 21 maart Lindsey Pouwels. 26 maart Karin Vergeldt. 28 maart Jacky Swinkels. KIENEN KIENEN KIENEN A.s. dinsdag 4 maart houden wij onze kienavond in ons clublokaal bij A.v.Dijck. Aanvang 19-30 uur. De prijzen zijn. weer goec^ en .de 100,contant ontbreken natuurlijk ook niet. TOT KIJK op 4 maart a.s. d« ^LKlAW*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1986 | | pagina 4