5S Dinsdag 26 nov. is er om 19-30 u kienen in zaal Roelanzia. Mevr.Michels-Huyszal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Langs deze weg nodigen wij al onze leden uit voor de feestavond op 28 nov. a.s. Wij beginnen deze avond om 19-30 u met een H.Mis in de parochiekerk. Aansluitend volgt het verdere programma in gemeenschapshuis Smelehof. Bij aankomst hier zal U koffie met vlaai aangeboden worden. Het BAkelse DAmes CAbaret, BADACA, zal de avond verder verzorgen met scetchjes, zang en voordrachten Het belooft een gezellige avond te worden. We hopen dan ook veel leden te mogen begroeten. Zoals U allen wel weet,viert onze parochie in April 1986 haar 50-jarig bestaan. Veel mensen zijn al lang druk aan het werken. Zo ook de toneelvereniging Crescendo, met de revue. Hiervoor hebben zij ook de medewerking gevraagd van de L.V.B. en wel voor in de revue enkele dansen op te voeren. Welke dansen zijn dit, de oudere dansen b.v. de Veleta, St.Bernardswals, Losse Polka enz. en de nieuwe dansen de Rock and Roll en de Twist. Wij vragen nu echtparen die de oudere dansen en de Rock and Roll willen dansen en nog enkele dames voor de Twist. Degene die hieraan hun medewerking willen verlenen kunnen zich opgeven tot 1 dec. bij Mevr.Micnels tel. 563- Discussieavond 27 nov.: Nieuwe kansen binnen begrensde mogelijkheden- U hebt de discussienota van de K.N.B.T.B. toch ook uit Boer en Tuinder gehaald en gelezen. Kom dus 27 nov, en wissel samen van gedachten over dit actuele onderwerp. Het is beslist niet alleen een mannen aangelegenheid, het gaat ons allemaal aan. Kom en laat uw mening horen. Plaats en aanvang zie mededelingen van de L.L.T.B. RUITERCLUB "DE PEELDRAVER"Springwedstrijd Deurne. Springen zwaar: Piet Thijssen met Cadet de 6e pr. Springen Midden: Peter eleven met Wodan de 9e pr. Springen Licht: Gerald Arts met Wilady de 9e. Marcel Scheepers met Vera de 10e. Springen B: Jan Scheepers met Wodan de 9e pr. Ind.dressuur Venray Selectie: Ind.MIIMonique Jenniskens met Varisciët de 2e pr. MI Ind.dres: Irma Bovee met Ugano de 1e pr. Edith Philip3en met Vitalis de ^le pr Ind.Pres.Lil: Jan Philipsen met Zander de 1e. Ind.dres Bil: Nancy Philipsen met Nicolon de 3e. Frank Scheepers met Poeki de 4e. Gerald Arts met Wilady de 7e. Proficiat Amazone's en Ruiters PONYCLUB "DE WELSHRUITERS" Nederlandse kampioenschappen S.G.W. te Wanroy. Hier wist Yvonne Luyten zich als twee-en-twintigste te plaatsen. Gezien het deelnemersveld mag dit een goede prestatie genoemd worden. SinterklaasavondDeze is op donderdag 28 november in zaal Roelanzia. De aanvang is ora 19-30 uur. Springwedstrijd Pey-Echt. Tweede kerstdag 26 december, zaterdag 28 en zondag 29 december is er een springwedstrijd te Pey-Echt. Opgave en inlichtingen bij de secr. voor zondag 1 dec. tel. 796. Zondag a.s. wordt te Helmond de districtenwedstrijd voor jeugdteams plaats. In het team van disctrict 11 staan 2 onzer jeugdleden nl. P.Bus en B.Camps Aanvang 1.30 uur, vertrek bij M.Camps om 12.45 uur. Zaterdagmiddag om 14.30 uur vindt de officiële eerste steenlegging van ons clubgebouw plaats Deze zal verricht worden door onze ere-voorzitter P.v.Hoof. We hopen alle leden met echtgenoot(e) of verloofde te kunnen begroeten. OUD PAPIER: Zaterdagmorgen om 9-00 uur wordt weer begonnen met papier ophalen. Dit keer zijn W.ArtsB.v.Osch, M.de Wit en M.Verhoeven aan de beurt. Wilt U het papier even verpakken s.v.p. A.s. vrijdag 22 november hebben we de thema-avond relatie jongen/meisje. Deze avond zal gehouden worden in zaal Roelanzia en begint om 20.00 uur. Op dinsdag 26 november is er een thema-avond over Annesty-international Deze avond begint om 20.00 uur en zal gehouden worden in de Gelderkoel te Heide. Degene die niet meegaan willen die zich even afmelden bij het bestuur i.v.m. vervoer. Degene die mee willen rijden moeten om f9-30 uur bij zaal Roelanzia staan- 8M kpil

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1985 | | pagina 4