n CursusKoop geen knollen voor citroenen. Voor deze cursus zijn nog plaatsen vrij* Er moeten minimaal 12 pers. zijn, anders kan.hij niet doorgaan. Als er 15 deelneemsters zijn, wordt de cursus door de gemeente gesubsidieerd- en krijgt u ruim de helft van het cursusgeld terug. Opgave kan nog tot 30 sept. bij mevr. Michels tel. 563. We hopen dat er zich nog enkele leden voor deze interesante en leerzame cursus opgeven. De 1e les is op 2 okt. om 20.00 uur in het gemeenschapshuis Smelehof. Voor de curus: Poppen maken kunt u zich ook nog opgeven tel. 563, tot 13 okt. I.v.m. vacantie van mevr.Janssen is de les op donderdag 24 okt. (Ie les) Meer hierover kunt u t.z.t. lezen in Y.N.B. De cursussen in kringverbandHiervan hebt u een extra stencil ontvangen. Voor de curus: Kennis van land en volk,kunt u zich nog opgeven tel. 563- De andere acitiveiten worden t.z.t. in Y.N.B. bekend gemaakt, maar bewaar de stencil in uw programma boekje. De Studiedag voor alle vrouwen van zelfstandigen ondernemers en alle andere belangstellenden op 28 okt. in de Turfhoeve in Sevenum. Hiervoor kunt u zich nog tot 30 sept. opgeven bij Mevr.Corry Elzakker met betaling van de onkosten 25, Zoals u reeds lang in de eveneraentenkalander hebt kunnen lezen is er op 15 okt. in het gemeenschapshuis Smelehof een voorlichtings en discussie avond over: Arbeid en rugklachten, oorzaak en gevolg. De avond is georganiseerd om de samen hang van arbeid en rugklachten nader onder de loupe te nemen, samen met een aantal deskundigen. Uitgenodigd is iedereen die intresse heeft, werkgever en werknemer, huisvrouw en bouwvakker, boer en winkelier, leraar en scholier. De avond staat olv. Dr. Keijzer. Een volledig programmaboekje en verdere informatie kunt U krijgen in de praktijk van Dr.Keijzer. Willen de dames van het gemengdkoor de huwelijksmis komen zingen op zaterdag 12 okt. om 2uur voor het bruidspaar PhilipsenFranssen Onderlinge paardenverzekering houdt de schatting op maan dag 30 sept. namiddag en dinsdag 1 okt. .namiddag. Leden worden verzocht paarden en pony's thuis te hebben. Het bestuur. Moederlijst Oktober, 1 okt.Kathelijn de Wit. 3 okt.Eefje Vergeldt 8-okt.Wira Kersten 10 okt.Rob Menheer, 22 okt.Gijs Crienen, 31 okt. Ivon Hendriks. 2 okt.Janneke Janssen, 4 okt.Karen Juffermans, 9 okt.Arno Vriens, 11 okt.Manuela Poels, 23 okt. Jeffrey Verstegen, 25 okt.Rudolf Keijzer. 30 okt. Mieke Jannen. De herfstvakantie is van 14 okt. tot en met 18 okt. 9 RUITERCLUB "DE PEELDRAVER" C.H. te Tegelen. Springen licht: Peter eleven met Waldo de 5e pr. PONYCLUB "DE WELSHRUITERS"U.T.V. te Utrecht.Aan deze wedstrijd namen twee van onze leden deel. Bde dressuur wist Wilraa Lemmens beslag te leggen op een 3e plaats. Bij het nummer bestgaande rijponny wist Moniek Couwenber via de selectie's door te dringen tot de finale. Hier behaalde zij een plaats in de midden noot. Samengestelde wedstrijd: Zondag 29 sept. organiseren wij een samengestelde wedstrijd waaraan een honderd tal ruiters deelnemen uit Liraburg en Brabant. Zij zullen eerst een dressuurproef rijden daarna het wegparcours en de crosseb als laatste onderdeel het springen. U hebt de mogelijkheid om de ponysport van veel kanten te bekijken. Deze wedstrijd vindt plaats in de weien van Dhr.Luyten en de omliggende bossen. De entree is gratis Zondag.'ïj-1werden te purmerend de Nat.kamp. voor gewestteams geschoten in het teamvoor gewest Limburg schoten ook onze leden J.Michels en M.Camps. Het team behaalde een 3e pl. J.Michels schoot 1119 p. en M. Camps werd hoogste schutter van het tournooi met 1191 p. OUD PAPIER. Morgen-zaterdag wordt weer oud papier opgehaald. Vertrek om 9.00 uur. Verpak het s.v.p. even met een touw of in een doos.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1985 | | pagina 5