BEZOEK BONBRUCK AAN YSSELSTEYN- Het is inmiddels weer 4 jaar geleden, dat er door de inwoners van ons "partner"- dorp BONBRUCK in Beieren een bezoek werd gebracht aan Ysselsteyn. Wel heeft een groep uit Ysselsteyn met de blaaskapel 2 jaar geleden een bezoek gebracht aan Bonbruck, dat weer overweldigend was. Dit jaar staat er weer een bezoek van Bonbruck aan Ysselsteyn op het programma en wel vanaf donderdag 16 mei tot zondag 18 mei, dus in het weekend van Hemelvaart. Er komen liefst twee volle bus sen met gasten uit Bonbruck, waaronder 3 komplete voetbal elftallen. De meeste van deze voetballers worden ondergebracht in een grote tent, die zij zelf bij zich hebben. De anderen moeten weer allemaal privé worden ondergebracht en u begrijpt dat daarbij weer een beroep wordt gedaan op uw gastvrijheid. Zoals eenieder weet,die al eens de reis naar Bonbruck heeft meegemaakt, worden we daar steeds zeer gastvrij ontvangen en in de watten gelegd. Hiervoor dienen we uiteraard wat terug te doen en onze Limburgse gastvrijheid te tonen. Mogelijk zijn er Ysselsteynersdie al weten dat een bekende van hen uit Bonbruck deze reis naar Ysselsteyn meemaakt en deze gaarne als gast voor 3 dagen wil ontvangen. Dan gaarne zo spoedig mogelijk bericht bij een van ondergetekenden. Uit de ontvangen lijst van deelnemers kan dit namelijk niet worden vastgesteld omdat bij de diverse namen niet staat vermeld, of men bij een bepaald gezin ondergebracht wenst te worden. Voorts wordt een beroep gedaan op andere gezinnen uit Ysselsteyn om één of meerdere gasten onder te brengen en u wordt dan ook dringend verzocht, dit zo spoedig mogelijk door te geven. U begript wel, dat het een hele klus gaat worden om deze grote groep onder te brengen, maar zoals dat ook andere keren is gelukt, moet het nu toch ook kunnen lukken. Dus nogmaals gaarne zo spoedig mogelijk opgeven bij een van onderstaande personen. Indien u genegen bent om één of meerdere gasten bij u onder te brengen. Meer over dit bezoek en het daaraan verbonden programma volgende week in YNB. Wiet van der Hof, Ysselsteynseweg 107, tel. 04785.345. Frans Stiphout, Timmermannswég 8, tel.04785-308. Zaterdag j.l. hielden we weer ons jaarlijks koningschieten. Vanaf de eerste pijl liet M.Camps geen twijfel bestaan wie het sterkste was. Meer spanning zat er in de strijd om de 8e pl. welke nog recht gaf op een finale plaats. Uiteindelijk werd de uitslag: 1.M.Camps 617 P- 2.Th.Jansen 604 p. 3-J.v.d.Broek 603 P- 4.J.Michels 589 p. 5.C.Jansen 580 p. 6.M.v.Hoof 562 p. 7-M.Bus 561 p. 8.J.Koonings-L.549 p. Het was de eerste keer dat er een dame in de finale schoot t.w. Jo Koonings Litjens. Vanavond om 19.30 uur nemen we in Deurne deel aan het paas tournooi. Vertrek 18.45 uur. Zondag a.s. organiseren we weer ons Fita-lange afstand tournooi. Dit vindt plaats bij J.Michels. Willen de leden die helpen zorgen goed op tijd aanwezig te zijn. HARTSTICHTING: De opbrengst van de collecte voor de hartstichting bedroeg 1.588,25. H.B.S. Ons Genoegen dankt namens de NedHartstichting iedereen voor zijn bijdrage en alle leden voor de inzet. PONYCLUB "DE WELSHRUITERS"Uitslag concours America. ■Achttal 1 een 3e pr. Achttal 2 een 6e pr. Viertal een 2e pr. Individuele dressuur: Wilma Lemmmens 1e pr. Lisanne Janssen 2e pr. Christel Hendriks 3e pr. Erik Couwenberg, Bart Marcellis en Judith Voermans 4e pr. Moniek Couwenberg 6e pr. Springen: Saskia Hendriks, Yvonne Luyten 1e pr. Peter v.Elsakker, Yvonne Couwenberg 5e pr. Jolanda Luyten 6e pr. Annemarie v.Elsakker 10e pr Pony spelen: Lisanne Janssen 1e pr. Hilda Lemmens 16e pr. TE KOOP: 800 kg pooters (bintjes) J.Janssen, Deurneseweg 160. Voor MOEDERDAG of VERJAARDAG mogelijk hebben wij wel iets voor U. HEIN van WELL, Kunstschilderwerk, Pater Tulpstraat 19, tel. 375 i

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1985 | | pagina 4