Dinsdag 26 maart is er om 19-30 uur kienen in zaal Roelanzia. Mevr.v.d. Boogaard-Joosten zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Woensdag 27 maart hebben we een Quiz-avond o.l.v. mevr. Krouwel uit Deurne. Aanvang om 20.00 uur in het gemeenschapshuis Smelehof. Door leuke opdrachtjes en vragen wordt uw kennis over voeding en huishouding op een speelse manier getoetst en vergroot. Alle dames worden in het spel betrokken. En er zijn natuurlijk enkele leuke prijsjes te winnen. Op deze avond zullen tevens verschillende werkstukken van de deelneemsters aan de handwerkcursus tentoon gesteld worden. Men kan de werkst\ikken brengen vanaf 19-30 uur in de Smelehof. Verder kunt u ook weer ideeën en suggesties naa^ voren brengen voor ons volgende jaarprogramma. We hopen op een grote opkomst, zodat we er samen een gezellige en leerzame avond van zullen maken. Tot ziens allemaal op 27 maart in de Smelehof. Degene die zich opgegeven hebben voor de: Dag van alleenstaanden, op 28 maart in Venlo, willen die er voor zorgen dat ze om 8.45 uur bij de kerk zijn voor gezamelijk vertrek. /trooe£e0 De collecte voor het Nationaal Reumafonds heeft het mooie bedrag van 1.806,46 opgebracht. Iedereen die heeft meegewerkt om dit prachtige resultaat te behalen, heel hartelijk dank. Wij nodigen U uit voor de jaarvergaderingwelke gehouden wordt op 22 maart (heden) om 20.00 uur in cafe v.Dijk. Ook nieuwe leden met interesse voor de tennissport zijn van hart welkom. De lessen voor de groep van 't seizoen '84 die nog lessen te goed hebben starten weer op donderdag 4 april a.s. als volgt ingedeeld: 6-7 uur Anny Lemmens, Ria de Wit, Anny Deters, Elly v.Wijlick. 7-8 uur Erik Heiligers, Stefan v.d.Wegen, Luc Hendriks, Henry v.d.Staak 8-9 uur Lidia Robs, Moniek Verhoeven, Jhonny Verbruggen, Twan Willems. Voor opgave en verdere inlichtingen kunt U zich wenden tot: Elly v.Wijlick, Pottevenweg 16, tel. 392. Wanneer de contributie binnen is krijgt U een stikker, welke op de lidmaatschaps kaart geplakt dient te worden. U kunt deze stikker afhalen op 20 of 27 april bij W.Kreyfelt, Peter Janssenweg 8a tussen 11.00 en 13.00 uur. Bedoelde stikker moet voor 1 mei op de kaart geplakt zijn. OUD M.v. het Zaterdag j.l. slaagde J.Koonings te V/aalwijk voor het diploma trainer B. Hij is nu in het bezit van het A en B trainersdiplomaProficiat. Ons Ie team bestaande uit M.Camps, J.v.d.Broek, J.Michels en C.Jansen, behaalde te Middelbeers een fraaie 4e pl. bij de Nat.indóorkorpskampioen- schappen.Zondag a.s. is er te Griendtsveen een aspirantenbondswedstrijd. Het volgende weekend is te Horst de laatste Bondswedstrijd. PAPAIERMorgen wordt weer oud papier opgehaald. Deze keer zijn K.H.Voigt, Vegchel, J.v.d.Broek en M.de Wit aan de beurt. We hopen dat op veel plaatsen papier weer gebonden of in dozen klaar staat. A.s. woensdag 27 maart is er repetitie van bet toteelstuk Beloofd is Beloofd bij Roelanzia. Aanvang 20.00 uur. De uitvoering in Arcen is op vrijdag 29 maart. De toegang is voor iedereen, als er nog toneel liefhebbers zijn uit Ysselsteyn die nog willen genieten van dit toneel stuk kunnen als nog in Arcen komen kijken. K.P.J. YSSELSTEYN organiseert: OJ? K_5_I_N_Q_C_U_L_T_U_R_E_L_E A_V_QJ_D= Dit houdt in, dat de afdelingen van kring Venray toneelstukjes e.d. opvoere Dit wordt dan beoordeeld door een jury. De beste van deze avond mogen dan naar de interkringculturele in Weert. De kringculturele wordt gehouden, hedenavond 22 maart in gemeenscahsphuis Smelehof. Deze avond begint om 20.00 uur. Kom ook eens kijken wat K.P.J. Ysselsteyn U te bieden heeft. DORPSZESKAMP: Degene die mee willen doen, kunnen zich tot 31 maart opgeven bij: tel.572 of 453 liefst na 18.00 uur. (I TO* 8* KMI

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1985 | | pagina 4