Dinsdag 12 febr. is er om 19.30 uur weer kienen in zaal Roelanzia. Mevr. Michels-Huys zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. Op woensdag 13 febr. is er weer kienen voor ouderen. Aanvang half twee in 't gemeenschaps huis Smelehof. Er is weer van alles te winnen. Zondag j.l. schoten onze aspirant- schutters hun bondswedstrijd. P.Matusz behaalde 147 p- en S.Bus 174 p. Dit Weekend wordt op de banen van America "de 6e bonds wedstrijd geschoten. Morgenmiddag wordt om 14.00 uur geschoten en zondagmorgen schieten we om 10.00 uur. Vul in op Uw wedstrijdkalender: 23 april vriendschappelijke wedstrijd tegen Heide. Aanvang 19.30 uur. Uitslag 3 febr. Flash-Ysselsteyn 1-3- De eerstvolgende wedstrijd is vastgesteld op zondag 24 febr. thuis tegen Tupos. Iedere maandagavond om half negen oefenavond in de gymzaal. Karnavalsmaandag 18 febr. is de gymzaal gesloten. PONYCLUB "DE WELSHRUITERS"Oefenen manege: Wij.willen de ruiters en amazones er nogmaals opwijzen, dat zij tijdig op de plaats van het laden moeten zijn. Indien zij niet mee gaan dan aftnelden Voor groep 1: M.Derikx tel.796. Voor groep 2: M.Couwenberg tel.385- Voor groep 3: M.v.Asten tel.678. Deze personen weten dan wie zij niet hoeven mee te nemen. Indien men zich niet aan de regels houdt, zijn wij genoodzaakt om met het oefenen te stoppen. RUITERCLUB: Selectie Heijen. Springen licht: Irma Bovee met Ugano de ,e pr. Springen zwaar: Huub Janssen met Ramona de 1e. Piet Thijssen met Cadet de 2e. De volgende ruiters en amazone hebben zich geplaatst voor de Limburgse kampioenschapp te Kerkrade op 9 en 10 maart.In de klaase licht: Irma Boyee met Ugano, Peter Cleven -not Walda. Klasse zwaar: Peter Cleven met Tanja, Eric v.Asten met Ramanof, Piet Thijssen met Cadet, Huub Janssen met Ramona. Als reserve in de kl.licht Peter Cleven met Wodan. Editb Philipsen met Vitalis. Van Harte Proficiat ruiters en amazone s. enoe

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1985 | | pagina 4