BASISSCHOOL-OUDERVERENIGING St.Nicolaas: De Sint heeft laten weten, dat hij met zijn Pieten op zondag 25 november a.s. zijn intocht wil maken in ons dorp. Op dinsdag M december a.s. zal hij daarnaast ook nog een bezoek brengen aan de peuterspeelzaalkleuter en lagere school. Vanzelfsprekend brengt dit nogal wat kosten met zich mee. Om dit St.Nicolaasfeest te doen slagen en tevens de viering van Koninginnedag te kunnen bekostigen, zullen leerlingen van de 6e klas de komende week bij U komen aankloppen voor een financiële bijdrage. Bij voorbaat dank, ook namens de (Uw) kinderen. Verhuur St.Nicolaas-kleren: De Sint heeft medegedeeld, dat hij zijn kleren (en ook die van zijn Pieten) graag wil verhuren, wanneer hij ze niet nodig heeft. Per slot van rekening moet hij ook af en toe van de vermoeienissen bijkomen. Wilt U daarom ook niet rechtstreeks, maar bij zijn Ysselsteyns contactadres, Dhr.A.Winnen, Jan Poelsweg 2 (tel387) bellen, indien U pakken van de Sint en/of Pieten.zou willen huren. A.s. zaterdag 10 nov. vieren wij ons GOUDEN JUBILEUM. Hiervoor hebt U allen de uitnodiging reeds ontvangen. We hopen alle leden tijdens de H.Mis en de feestvergadering te mogen begroeten. 12 en 13 nov. zijn de feestavonden waarvoor U zich natuurlijk allemaal opgegeven hebt. Tot ziens a.s.zaterdag. Voor de cursus: Kerstkaarten maken kunt U ^ieh nog tot 10 nov. opgeven bij Mevr.v.d.Boogaard tel.665. - Voor de demonstratie: Wild en gevogelte, kunt U zich nog tot 17 nov. opgeven bij Mevr.Michels tel. 563. De discussieavond samen met de L.L.T.B. over: De ontwikkeling in de land en tuinbouw is niet 22 nov. maar a.s. donderdag 15 nov. om 20.00 uur in Roelanzia. Breng op deze avond de brochure mee welke verleden week in Boer en Tuinder stond. Kom zoveel mogelijk naar deze avond, en discussieer samen over bovengenoemd onderwerp. Op 20 nov. is er in kringverband een thema-avond over ontwikkelingssamenwerking met als thema "Arm-Rijk"aanvang 20.00 uur in zaal v.Dijck iri Oostrum. Kosten 2,50. Korte inhoud: 1Wat zijn ontwikkelingslanden. 2.Diaserie: "Het dagelijks leven van vrouwen in ontwikkelingslanden". 3-In groepjes praten aan de hand van verschillende vragen. We hopen dat veel leden aan deze kringactiviteit deelnemen. U kunt zich opgeven tot 17 nov. bij Mevr.Michels tel. 563- ^xtrooete/, De verzilvering van vakan- - tiezegels voor de aankomen- m de verlof en feestdagen is jg op maandag 12 nov. van vk.T 6-7 uur n.m. Werknemers die volledig opgenomen zijn in gij ï~r.l het nieuwe systeem R.B.S. ■V- kunnen een verzoek cm be- IILJBMBT taling doen op maandag 26 llllllc'fegli nov.van 6-7 uur n.m. De inlevering is bij P.Janssen, Pater Tulpstr.8 Receptie L.V.B.Zaterdag 10 nov. brengen we een serenade aan onze gouden L.V.B. Bijeenkomst bij A.v.Dijk om 20.00 uur. FederatietoernooiZondag 11 nov. is de tweede dag van het federatietoernooi in gemeenschapshuis "Sraelehof". De fanfare van Ysselsteyn zal om 18.30 uur optreden. De aanvang van het toernooi is om 17.00 uur. Het federatietoernooi is voor iedereen gratis toegankelijk. -Willen de leden van de fanfare op zondag 11 nov. om 17-30 uur aanwezig zijn in zaal Roelanzia ter voorbereiding op hun optreden op het federatietoernooi (Dus niet. in "De Koel"). Repetitie fanfare: De repetitie van de fanfare op maandag 12 nov. is in jeugdgebouw "De Koel". De aktie Jantje Beton heeft het bedrag van 1.23*1,20 opgeleverd. De helft van dit be drag komt ten goede aan de peuterspeel zaal. Namens de peuters, alle milde gevers heel hartelijk dank. Bestuur en leidsters p.s.z. "Calimero". LOURDESBEDEVAART De opbrengst van de huis aan huis collecte voor de Limburgse bedevaart naar Lourdes voor zieken of gehandi capten was dit jaar 1.127-15. Allen heel hartelijk dank. SUPP. CLUB MAESSCN Zaterdag a.s. houden we onze feestavond. Deze vindt plaats in zaal Roelanzia. Aanvang 20.00 uur. Wij hopen dat veel leden op deze seizoen afsluiting aanwezig zijn. bouw- en houtbond

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1984 | | pagina 4