Receptie \/oetbalclub: Zaterdag 26 mei receptie karapicenselftal voetbalclub. Voor het brengen van een serenade kanen we bij inekaar ora 20.00 uur bij herberg"De Peel'.'. Herdenking van Willem van Oran.je: Zondag 2? mei neemt de fanfare deel aan de muziek- en zangavond bij ge legenheid van de herdenking van Willem van Oranje. Bijeenkomst bij de schouwburg te Venray on 20.00 uur. Muziekfeesten Hegelsom: Donderdag 31 mei deelname door de fanfare aan de muziekfeesten in Hegel- som. Vertrek vanaf gemeenschapshuis "Smelehof" om 20.00 uur. Inzegening kruis Jacobspeel. Op zondag 3 juni zal fanfare en drumband medewerking geven bij de inzegening van het gerestaureerde kruis aan de Past.Jacobspeel. Deze inzegening met H.Mis aldaar is om 11.15 uur. Nadere mededelingen over waar en hoe laat bijeenkomen volgen nog. BASISSCHOOL-OUDERVERENIGINGHemelvaartvakantie Vanaf maandag 20 mei t/m vrijdag 1 juni hebben de kinderen vakantie. Maandag 4 juni begint de school weer. KLEUTERSCHOOL-OUDERVERENIGING: De kleuters krijgen vrijdag 25 mei om 15.30 uur vakantie- De school begirt weer op maandag 4 juni. Op woensdag 30 mei is er weer kienen voor ouderen. Aanvang 1,30 uur in 't ge meenschapshuis Smelehof. Voor de reis naar de Hoge Veluwe op maandag 2 juli ER EN VERENIG INC kan men zich oogeven tot 15 juni. 'Het bestuur. U kunt zich nog tot morgen 26 mei opgeven voor de bus reis naar de kamp.cross te Varsseveld. Kosten 14,— Opgave bij: M.v.Hoof tel.751 of Connie v.Dijck tel.784. Donderdag-hemelvaartsdag rijden Jack en Ton te Rhenen SUPP. CLUB MAESSEN Zondag j.i. behaalde het 1e 6-tal een fraaie 3e plaats tijdens de regionale korpskampioenschappen. Nadat het verschillende jaren net niet wou lukken mocht het zestal bestaande uit: M.Camps, J.Michels, J.v.d.Broek7C.Jansen, Th.Jansen en M.v.Hoof nu dan toch het ere-schavot beklimmen. Zij behaalden 2724 p. en lieteno-.v.u. uit Grashoek met 1 enkel punt achter zich. Het 2e 6-tal behaalde 2594 p. en klasseerde zich op een mooie 6e pl. Het 3e 6-tal kon zich niet in de strijd om de hoogste plaatsen mengen.- Heden, vrijdag sch,et het 1c 6-tal om de D.V.S. Beker te Lottum. Vertrek 19-00 uur. Zaterdag en zondag zijn de persoonlijke regio kampioenschappen als volgt: 1e klasse: M.Camps, J.v.d.Broek, J.Arts Lottum zondag 27 mei. Vertrek 9-30 uur. 2e klasse: Th.Jansen, J.Kconings. A.Heiligers, F.Jansen, Beek, zondag 27 mei Vertrek 9.15 uur. 3e klasse: K.H.Voigt te Beek, zaterdag 26 mei. Alle wedstrijden beginnen om 11.00 uur. Melden om 10.15 uur-. -,n De aspiranten-kampioenschappen zijn zaterdag a.s. te Koningslust. Aanvang ,3x30 uur. Melden 12.45 uur. Oud.papier: morgen zaterdag wordt weer papier opgehaald. Rijden M.v.Vegchel, W.v.d.'Ven, J.v.dBroek en M.v.Hoof. C.H.Meerlo. 8 tal Ie pr. 4 tal ?e pr. Ind.dressuur Bil: Ria Peetere met Wijnanda de 2e pr. Irene Philipsen met Wouter de 3e pr. Pierre v.Ass met Volkert de 4e pr. Ind.dressuur Lil: Edith Philipsen met Vitalis de 3e pr. Ind.dressuur LI: Jolanda van Veghel met Verlady de 6e pr. Ind.dressuur MI: Frits Verheijen met Selector de 2e pr. Marian Jenniskens met Varisciet ae 3e pr. Springen B: urene Philipsen met Wouter de 7e pr. Jolanda van Veghel met Verlady de 9e pr. Pierre v.Ass met Volkert de 10e pr. Springen L: Edith Philipsen met Vitalis de 5e pr. Jachtspringen: Huub Janssen met Son Plasur de 1e pr. Piet Thijssen met Cadet de 2e pr. Proficiat allen ruiters en amazone's. Woensdag 30 mei feestavond spaarkas "MIEN GLEUF". Aanvang 20.30 uur bij Roelanzia.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1984 | | pagina 4