^5 Shwoefe/, "rouwe In de maand raaart zal mevr.v.d.Boogaard-Joosten de zieke leden m het ziekenhuis bezoeken. Voor de excursie naar Bauknecht op 13 mrt. zijn nog enkele plaatsen vrij, U kunt zich nog tot 7 mrt.opgeven. Voor de "Dag voor alleenstaanden" op 12 mrt. in Oostrum kan men zich nog eveneens tot 7 mrt. opgeven tel-563. Op woensdag 21 mrt. is de Culturele kringavond in de schouwburg in Venray. Aanvang 19-15 uur. Op deze avond zal Mevr.Weyenborg-Pot uit Deurne een inleiding houden over: "Wat betekent werk in het leven van mensen?" In de pauze zal er koffie met vlaai aangeboden worden. Hierna het toneelspel "Hunke Punk", een klucht in 3 bedrijven door de "Kerkdykers uit Venray. De toegangsbewijzen a 8,~ zijn bij de bestuursleden verkrijg haar tot 17 mrt. De vrouw in de L.L.T.B. organisatie. Deze door een werkgroep van de L L T B en L.V.B. opgestelde brochure is in druk verschenen. Belangstellenden kunnen déze verkrijgen bij de secretaresse. In de Boer en Tuinder van afgelopen week is hier reeds aandacht aan besteed. Internationale Vrouwendag op 8 mrt. Hetjouwenb;-n de gemeente Venray is een overkoepelend orgaan van alie vrouwenorganisaties binne - gemeente. Het Vrouwenberaad.heeft'nu voor de Internationale Vrouwendag een P£°S samengesteld, waarmee zij tracht veel vrouwen.te oereiken Meer hierover zie P^l en Maas onder Vrouwenberaad. Toon indien mogelijk, ook voor deze aetiviceit uw beian0stell-rg Evenals andere jaren is ook nu weer gelegenheid om uw belastingformulier te laten invullen en wel op 2-9-12->4-1b- 19-21-23-26-28 en 30 maart op het kantoor B.en H.bond, Burgemeester v.d.Loo straat 2b, telkens van 9 tot 12 uur. telef. afspreken 04780-81795. In wijkgebouw de "Kiosk" in het Brukske op 8-13-15-20-22-27 en 29 maart telkens van 19-30-22.UU uur. telef afspreken 04780-81795- Meebrengen laatste betalingsbewijs van uw bond, Kopie belasting-formulier van vorig jaar, Sakenkaart en voor twee verdieners de loonstrook van febr.'84. En alle verdere bescheiden. Het?li!tKinPde bedoeling om bij voldoende belangstelling een grote DORPSZESKAMP te houden op 24- juni 1984 welke georganiseerd zal worden door de K P.J. van Ysselsteyn. Wil vragen hiervoor teams bestaande uit 6 dames en o gieren vana 16 jaar. Deze"teams kunnen voortkomen uit vereniging, buurt, bedrijf of gewoon een groep, die zin heeft om mee te doen. Belangstellenden kunnen voor verdere informatie terecht, hij: Iiarcel Heli-gei s, tel. 572. VAN GASBEL 4=6 MARKT PRETTIGE .CARNAVAL PONYCLUB "DB WELSHRUITERS" Uitslag springen Venray: Yvonne Couwenberg en Lilianne Geurts ie pr. Erik Couwenberg, Sakia Hendriks, Judith Philipsen, Christel Hendriks en Hans Wilmsen 2e pr. Gerald Arts en Jose Jaspers 3e pr. Algemene Vergadering: De algemene vergadering zal worden gehouden op woensdag 14 maart in zaal Roelanzia. De aanvang is 20.30 uur. Enten pony's: Zaterdag 3 maart a.s. zullen alle pony's geënt worden, pit zal plaats vinden in de manege te Venray. De kosten bedragen 17,50/pony, te voldoen by enting Degenen die deze 'dag niet aanzweig zijn moeten er. zelf zorg voor dragen dat hun ponj. geënt wordt. SPAARKAS "DE PEELKAS": Vanavond 2 maart '84 uitbetaling voor de leden van spaarkas De Peelkas. Zaterdag 17 maart wordt voor de eerste keer gelicht. Nieuwe leden kunnen zich opgeven in Herberg De Peel of bij Gerrit Martens, Wim Koonings, Willy v.Ool, Agnes Flinsenberg. Het cornite. Maandag en dinsdag met de carnaval zijn wij alleen maandag v.m. GEOPEND! (ook het Postagentschap.) .j?

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1984 | | pagina 4