riino ete0 EXAMENS MUZIEKSCHOOL: Onlangs zijn weer diverse leden van onze fanfare op examen geweest bij de Venrayse muziekschool. Voor het ft diploma slaagdén':Joan Jenniskens saxofoon. Wendy Kuunders saxofoon. Conny Stiphout saxofoon. Voor het 3 diploma slaagden; Ingrid Born bariton. Roel Emonts trompet met lof Renate Janssen bugel. Marion Luyten bugel. Trudy Michels hoorn met lof. Marion Michels bariton. Hans Michels bugel. Karin Smits bugel. Erna van Soest bariton. Karin Vollenberg bugel. Mogen wij alle geslaagden van harte feliciteren met het behalen, van deze dipolma's. REPETITIE FANFARE: Op maandag 5 dec. is er geen repetitie van de fanfare. SERENADE Twan Swinkels: Op donderdag 8 dec. is het huwelijk van ons drumband lid Twan Swinkels. Vertrek bij het gemeenschapshuis Smelehof om 18.45 uur. ANJERLOTERIJBij de trekking van de anjer loterij zijn op de loten die in Ysselsteyn zijn verkocht GEEN prijzen gevallen. Bij voldoende deelname, rain. 30 pers., zal geprobeerd worden om nogmaals een excursie naar de kokschool in Eindhoven te organiseren. U kunt zich hier tot 6 dec. voor opgeven bij mevr.Michels tel.563- Degene die wij nog teleur moesten stellen blijven genoteerd. Cursus toeren maken: Voor degene die deze cursus gevolgd hebben bestaat de mogelijkheid om olv. mevr.Janssen, op 12 dec. n.m. bij haar thuis, een "kop" te maken om de toer op te zetten. Opgave hiervoor tot 6 dec. bij mevr.Michels tel.563. Om alle leden in de gelegenheid te stellen van de mooie "toeren" te laten genieten, wilden wij ze na afloop van de Kerstavond op 21 dec. ten toon stellen. Degene die hem nog niet helemaal af heb ben kunnen dit dan nog doen. Op de stencil die bij het jaarprogramma was gevoegd werd de medewerking van alle leden gevraagd voor de slotbijeenkomst op 3 april nl. het volgende: alle soorten zelf gemaakte spullen b.v. brei- haakwerk, droogbloemstukjes, schilderen poppen maken enz. be schikbaar te stellen aan de vereniging en ze op 3 april laten verkopen. De winter is nog lang, er kan nog van alles gemaakt worden. Degene die de contributie nog niet betaald hebben willen die dat a.u.b. zo spoedig mogelijk doen, via Rabo nr.15.93.91164. De contributie bedraagt 32,50. Hartelijk dank voor uw medewerking.. Op dinsdag 13 december houden wij een vergadering van de Bouw en Houtbond in zaal Roelanzia. Als spreker hebben wij uitgenodigd de districtsbestuurder H.van. der Velden die op verschillende maatschappelijke problemen wat dieper zal ingaan en dan op de eerste plaats die met de bouw te maken hebben. Ieder lid krijgt nog een persoonlijke uitnodiging. Wij als bestuur hopen dat onze leden deze avond echt vrij maken om zoveel mogelijk aanwezig te zijn. Het bestuur. vrouw® KIENEN KIENEN P.D.V, A.s. dinsdag 6 dcc.'83 houden wij weer onze kien-avond bij A.v.Dijk. Aanvang om half acht er zijn weer mooie prijzen en de hoofdprijs van 100, contant ontbreekt ook niet. Komt U ook. Tot dinsdag 6 dec. Maandag 5 dec. is er geen sporten in de gymzaal i.v.m. Sinterklaas. Zaterdag 17 dec. hebben we een driehoeksuit wisseling met afd.Sevenum en Grashoek. Op deze zaterdag gaan we naar Grashoek, waar we om 15.00 uur verwacht worden. Degenen die mee willen, graag even van te voren opgeven i.v.m. regelen van vervoer. VOLLEYUitslag 27 nov. Ysselsteyn-J.S.S. II 2-3. A.s. zondag 4 dec.: Noabere (Horst)-Ysselsteyn. Aanvang 1QÜ00 uur. Vertrek 9.15 uur vanaf cafe v.Dijk. Maandag 5 dec. is er i.v.m. surprise-avond geen oefenavond c 104V. bouw- en houtbond fnv f 8»-t KMI

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1983 | | pagina 4