REDACTIE DORPSRAAD JAARGANG 21 NO 15 juli 1983. 37 Parochie H. Oda Week van 16 juli-23 juli 1983- Zaterdag 19.00 uur I.Maandd.v.overl.ouders v.Asten-Jansen. 2.Maanddv.Willen Smeets H.M.v.Jan Hendrix. ZGndag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag: Vrijdag 1.H.M.v.Marian v.Haperen en overl.fara. 2.Maandd.v.Mevr.Vollenberg-Aerts. 3-H.M.v.Raymond v.Asten. H.M.v.overlfam.v.Dijck-Driessen. HMvbij zintentie Maandd. v.'Teng Pouwels. H.M.v.overl.fara.Spreeuwenberg-Gooren. H.M.v.Piet Spee. H.M.uit dankbaarheid b.g.v. het huwelijk van Ton v.Osch en Rian Maandd.v.Grad Wismans. (Geven. H.M.v.Willem Smeets». 8.30 uur 10.00 uur 11.30 uur 19.00 uur 8.00 uur 19.00 uur 8.00 uur 14.30 uur 19.00 uur Zaterdag 19-00 uur MISDIENAARS: Denken jullie eraan om even -:te informeren welke mis je kunt dienen? Zondagsdienst Van zaterdag 16 juli 12.00 uur tot zondag 1? juli 24.00 uur doet de huisartsen dienst: Dr.Keijzer, v.Beurdenweg,10, Ysselsteyn, tel.04785-777- MEDEDELINGEN VANUIT DE DORPSRAAD De Dorpsraad heeft zich in de vergadering van 6 juli jl. uitvoerig beraden over de ongeregeldheden welke zich op zaterdagavond tijdens de kermis hebben voorgedaan. Unaniem wordt door de leden de handelwijze van enkele inwoners van Ysselsteyn sterk afgekeurd, temeer daar het hier "volwassenen" betreft (van middelbare leeftijd), waarvan men redelijkerwijze zou mogen verwachten dat zij een voorbeeld zijn voor de jeugd. Het incident heeft tot gevolg gehad dat in Ysselsteyn tijdens de kermis op zondag, maandag en dinsdag de viskraam heeft ontbroken; vele kermis-bezoekers en andere inwoners zijn hierdoor gedupeerd. De Dorpsraad is er zich van bewust dat een min of meer onduidelijke prijs-aanduiding van te verkopen artikelen - in dit geval de vis - aanleiding kan zijn tot onenigheid. Dit kan echter op een andere wijze geregeld worden dan de manier waarop de betref fende personen hebben gemeend dit te moeten aanpakken. Voor klachten over prijzen welke voor de verschillende attrakties in rekening ge bracht worden, is de Dorpsraad het aangewezen adres. Via deze weg kan - in samen werking met de gemeente en de standhouders - geprobeerd worden, tot een oplossing te komen. De Dorpsraad spreekt bij dezen haar teleurstelling uit over de gang van zaken, welke de naam van ons dorp zeker geen eer aandoet en spreekt de hoop uit dat de jaarlijkse kermis een echt dorpsfeest blijft en in de toekomst bespaard wordt van dergelijke incidenten. VSSELSTEVflS meuius- SLfllD m

Ysselsteyns Nieuwsblad | 1983 | | pagina 1